Mzdový účtovník/office manager

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie nástupov a výstupov zamestnancov, prihlášky a odhlášky do sociálnej Poisťovne, zdravotných poisťovní a vystavovanie potvrdení
Komunikácia s príslušnými úradmi, sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, Štatistickým úradom, daňovým úradom
Spracovanie PN-iek, ich zasielanie do sociálnej poisťovne
Zadávanie všetkých údajov do evidenčného a mzdového systému spoločnosti
Spracovanie ročného zúčtovania dane
Výplatné pásky a ich elektronické zasielanie
Evidencia dochádzky zamestnancov
Evidencia a rozdeľovanie stravných lístkov
Spracovanie systému INTRASTAT
Evidencia odoslanej a prijatej pošty
Práca s cestovnými príkazmi
Pomocné účtovné práce
Spracovanie štatistík

Kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
Veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
Osobná podpora priameho vedenia
Priestor pre vlastnú sebarealizáciu
Práca v príjemnom prostredí
Adekvátne finančné ohodnotenie
Firemné teambuildingy – športové akcie

Sme rozvíjajúca sa spoločnosť a preto je veľmi dôležité, aby nový kolega vedel prebrať zodpovednosť za svoju pracovnú oblasť. Na oplátku dostanete neustálu podporu priameho vedenia a v prípade veľmi dobrých výsledkov aj kariérny rast. Dávame veľký priestor pre samovzdelávanie, odovzdávame kompetencie a skúsenosti. Práca je v dynamicky sa rozvíjajúcej firme so skvelým kolektívom a ponúkame neobmedzené možnosti s istou budúcnosťou. Budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli veľmi dobré výsledky.

V prípade záujmu prosím vyplniť dotazník, ktorý sa zobrazí po kliknutí na "poslať spoločnosti životopis" a priložiť Váš životopis v slovenskom jazyku. Bez vyplnenia dotazníka bohužiaľ nemôžeme žiadosti akceptovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť príslušnej legislatívy
Analytické a logické myslenie
Spoľahlivosť, precíznosť
Komunikačné zručnosti
Vysoké pracovné nasadenie
Schopnosť zvládať aj záťažové situácie

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení a kooperácie výroby
•Návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroby plne funkčných prototypov
•Testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti
•Konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odskúšanie, dodanie a spustenie v sériovej produkcie
•Návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov
•Konštrukcie nástrojov
•Vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení
•Konštrukčná dokumentácia

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Gogoľova 18
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3284224   Dátum zverejnenia: 11.1.2018