Operátor vo výrobe v čistiacej stanici osív

OSIVO a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
30.06.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 870 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

operátor výroby v čistiacej stanici osív,obsluha vysokozdvižného vozíka

v súlade s požiadavkami zákonov, príplatok za sťažené prostredie, možnosť práce nadčas v poľnohospodárskej sezóne

Informácie o výberovom konaní

telefonické odsúhlasenie výberového stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

1

fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, technické myslenie, práca v tíme

OSIVO a.s. je so svojou vyše sedemdesiat ročnou tradíciou jedným z najväčších výrobcov certifikovaných osív poľných plodín na Slovensku. Výrobný program zabezpečuje prostredníctvom čistiacich staníc osív v rôznych regiónoch. Spoločnosť viac ako tri desaťročia úspešne rozvíja obchodné kontakty s viacerými zahraničnými šľachtiteľskými a osivárskymi firmami.
www.osivo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4594935  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac