Poradíme Vám?

Pracovník čistiacej stanice osív – obsluha vysokozdvižného vozíka

OSIVO a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
september-október 2021
Mzdové podmienky (brutto)
4,6 EUR/hod.výkonnostná prémia do 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na vysokozdvižnom vozíku (presun bremien big bag, palety), obsluha technológie pozberovej úpravy poľných plodín

výkonnostná prémia, stravné lístky 4,40 Eur, zdravotný bonus, príplatok za sťažené prostredie, možnosť práce nadčas v sezóne, perspektívne príspevok do DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

2

• Fyzická zdatnosť, základné technické zručnosti, zvládnutie obsluhy technológie pozberovej úpravy poľných plodín
• Platný preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka, nie je ale podmienkou

OSIVO a.s. je so svojou vyše šesťdesiatosem ročnou tradíciou jedným z najväčších výrobcov certifikovaných osív poľných plodín na Slovensku. Výrobný program zabezpečuje prostredníctvom čistiacich staníc osív v rôznych regiónoch. Spoločnosť viac ako tri desaťročia úspešne rozvíja obchodné kontakty s viacerými zahraničnými šľachtiteľskými a osivárskymi firmami.
www.osivo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4162535  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.