Pracovník čistiacej stanice osív – obsluha vysokozdvižného vozíka

OSIVO a.s.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
jún 2021
Mzdové podmienky (brutto)
4,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na vysokozdvižnom vozíku (presun bremien big bag, palety), obsluha technológie pozberovej úpravy poľných plodín

výkonnostná prémia do 10%, stravné lístky 4,40 Eur, zdravotný bonus, príplatok za sťažené prostredie, možnosť práce nadčas v sezóne, DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

• Fyzická zdatnosť, základné technické zručnosti,
• Platný preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka- nie je podmienkou

OSIVO a.s. je so svojou vyše sedemdesiat ročnou tradíciou jedným z najväčších výrobcov certifikovaných osív poľných plodín na Slovensku. Výrobný program zabezpečuje prostredníctvom čistiacich staníc osív v rôznych regiónoch. Spoločnosť viac ako tri desaťročia úspešne rozvíja obchodné kontakty s viacerými zahraničnými šľachtiteľskými a osivárskymi firmami.
www.osivo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4054548  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.