Internista, Všeobecný lekár pre dospelých

ORTOVITA, s.r.o.

Miesto práce
Vojtecha Spanyola, Žilina
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 - 2 300 EUR/mesiac2100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto lekára v ambulancii v odbore interná medicína na 0,5 úväzok a pracovné miesto v odbore všeobecný lekár pre dospelých na 0,5 úväzok. Prípadne samostatne v daných odboroch s možnosťou rozšírenia na 1,0 úväzok.

Nadštandardné pracovné prostredie, výhodné platové podmienky, stravné lístky, parkovacie miesto v podzemnej garáži, rekreačný poukaz

V prípade záujmu posielajte životopis s motivačným listom na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár - internista/ Lekár - všeobecný lekár pre dospelých

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Lekár po atestácii z príslušných odborov

Poliklinika Byť zdravý,
je moderné neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré od roku 2011 ponúka pacientom nadštandardné služby a príjemné prostredie. Pri vstupe do kliniky je potrebné sa ohlásiť na recepcii, kde budete zadaný do elektronického vyvolávacieho systému a následne s číslom pridelený do čakárne ku svojmu lekárovi. Tešíme sa na vašu návštevu !
ID: 3796398  Dátum zverejnenia: 27.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 - 2 300 EUR/mesiac2100