Fyzioterapeut

ORTOTECH, spol. s r.o.

Miesto práce
Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
od 700 Eur + jednorazový príspevok 3.000 Eur v zmysle Dohody o poskytnutí príspevku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou je vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení určených rehabilitačným lekárom. Ide najmä o mäkké techniky, individuálne pohybové cvičenia, manuálnu terapiu, vodoliečbu, elektroliečbu, magnetoterapiu, laseroterapiu, kineziologický taping, liečbu rázovými vlnami.

Záujemcom ponúkame prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti, v príjemnom a modernom pracovnom prostredí s modernými technológiami. Ponúkame plne hradené stravovanie a možnosť ďalšieho vzdelávania sa. Pracovná doba je v pracovných dňoch od 7.30 – 15.30 hod.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme a vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom. Vaše žiadosti a životopisy nám posielajte na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyziatria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Do nášho kolektívu rehabilitačných pracovníkov hľadáme fyzioterapeuta s ukončeným zdravotníckym vzdelaním v odbore Fyzioterapia a zdravotnou spôsobilosťou. Hľadáme teamového hráča, ktorý je flexibilný a organizačne schopný. Jeho silnou stránkou je príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, pozitívny a zodpovedný prístup k našim klientom – pacientom. V práci očakávame spoľahlivosť, systémový prístup a chuť pracovať.
Vyžadujeme znalosť práce s počítačom, pretože pracovnou náplňou je aj vedenie evidencie našich klientov, ich objednávanie a časovanie rehabilitačných procedúr. Znalosť cudzieho jazyka je vítaná. Máme záujem o dlhodobú spoluprácu. Prax na podobnej pozícii je podmienkou.

Spoločnosť s r.o., zdravotnícke zariadenie, ortopedické ambulancie, FBLR, magnetická rezonancia, RTG pracovisko, výroba zdravotníckych pomôcok na mieru.
Naša spoločnosť sa zaoberá ortopédiou, ortopedickou protetikou, rehabilitáciou a výrobou ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok na mieru. Máme samostatné pracovisko pre fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3500808  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 Eur + jednorazový príspevok 3.000 Eur v zmysle Dohody o poskytnutí príspevku