Reagujte bez životopisu

Zubná asistentka

Orthoalex s. r. o.

Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie, Bratislava-Karlova Ves-Karlova Ves
Termín nástupu
Čím skôr
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda počas skúšobnej doby 3 mesiace, potom zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v čeľustnoortopedickej ambulancii, príprava ambulancie v rámci hygienicko-epidemiologických opatrení, asistencia lekárovi pri kresle, objednávanie pacientov, práca s počítačom

pravidelná pracovná doba, stravné lístky, 13. a 14.plat

Informácie o výberovom konaní

Vhodný profesný životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zubná asistentka / zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

IT skúsenosti - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotná sestra, zubný asistent

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie voči pacientom, hlavne detským, samostatnosť pri riešení bežných úkonov, nekonfliktnosť v kolektíve,

Čeľustnoortopedická ambulancia , Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie 57, 841 32 Bratislava
Liečime pacientov s odchýlkami zubov a čeľustí u detí aj dospelých z Bratislavy a okolia, snímateľnými a fixnými ortodontickými aparátmi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4149364  Dátum zverejnenia: 14.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac