Reagujte bez životopisu

Učiteľka materskej školy

ORTEA, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavov
Termín nástupu
1.2.2023
1 300 EUR/mesiacplat v zmysle zákona 553/2003 Z. z. Zákon o pedagogických zamestnancoch + osobný príplatok. Naša výsledná ponuka závisí najmä od splnenia kvalifikačných predpokladov na prácu v materskej škole a cudzojazyčnom prostredí a od Vašich skúseností v oblasti predškolská pedagogika a vychovávateľstvo. Ponúkaný plat po splnení uvedených kritérií je od 1300 EUR Brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

priama a nepriama pedagogická činnosť pri výchove a vzdelávaní detí vo veku od 3-6 rokov
výchova a vzdelávanie podľa vypracovaného školského vzdelávacieho programu
príprava a organizácia výchovno-vzdelávacej činnosti v triede
vedenie detí k samostatnosti,
nácvik hygienických a stravovacích návykov
realizácia hier a aktivít
spracovávanie plánov činností pre MŠ
vedenie pedagogickej dokumentácie

úplne nové a moderne vybavené priestory súkromnej materskej školy
najnovšie digitálne technológie
práca s moderným softvérovým vybavením
elektronické vedenie pedagogickej agendy - EDUPAGE
malý kolektív detí v triede (max 12)
mladý kolektív spolupracovníkov
príjemná rodinná atmosféra
teambuildingové akcie
možnosť sebarealizácie
plne hradené stravné zamestnávateľom
6-hodinová priama pedagogická činnosť
2-hodinová nepriama pedagogická činnosť
40 dní dovolenky
odmeny za kreatívnu a krúžkovú činnosť
stravné plne hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predprimárne vzdelávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3 rokov

Hľadáme srdečnú a usmievavú pani učiteľku k našim malým hviezdičkám vo veku 3-6 rokov, ktorá ich bude sprevádzať kreatívnym a láskavým prístupom počas našich denných aktivít. Výborná znalosť anglického jazyka je veľkou výhodou. Podmienkou je predchádzajúca prax v materskej škole.

Sme prvá súkromná bilingválna materská škola rodinného typu vo Hviezdoslavove zaradená do siete škôl a školských zariadení. V nových a voňavých priestoroch radi privítame všetky deti vo veku 3 až 6 rokov.

V príjemnom rodinnom a motivačnom prostredí sa Vašim detičkám venujú skvelé pani učiteľky. Rozvíjajú osobnosť a sociálne cítenie Vašich drobčekov cez individuálny prístup a prácu v malých skupinkách.

Hravou formou vedieme naše deti k zdravému životnému štýlu, záujmu o zdravé stravovanie a čisté životné prostredie.

Od útleho veku sa snažíme podporovať prirodzenú schopnosť detí učiť sa cudzie jazyky pomocou cudzojazyčnej komunikácie, hier, pesničiek, básničiek a tvorivých aktivít.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4495984  Dátum zverejnenia: 6.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac