Store Manager pre prodajňu Orsay Tesco Petržalka

ORSAY

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K VAŠIM ÚLOKOM BUDE PATRIŤ

  • Vedenie predajne podľa štandardov firmy
  • Riadenie, motivovanie a vývoj personálu
  • Realizácia predajných cieľov
  • Budovanie a upevňovanie vzťahov so zákazníkmi
  • Poradenstvo v oblasti vytvárania vlastného štýlu zákazníčky

PRIDAJTE SA K NÁM, AK

  • Vás zaujíma móda
  • Často sa usmievate a ste energickou osobou s kladným prístupom k životu
  • Páči sa Vám tímová práca
  • Máte niekoľkoročnú prax vo vedení retail obchodu
  • Ste orientovaný na výsledky a vždy sa snažíte dosiahnuť predajné ciele
  • Máte vysoko vyvinuté organizačné a komunikačné schopnosti

PONÚKAME

  • Zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnom firme
  • Pracovnú zmluvu
  • Flexibilný pracovný čas (plný úväzok)
  • Personálne zľavy
  • Nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno