Finančný špecialista/ka (zástup za materskú a rodičovskú dovolenku)

ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.

Miesto práce
TOWER 5, Kalinčiakova, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacbonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO U NÁS BUDETE ROBIŤ

Budete komunikovať s externými spoločnosťami v slovenskom a anglickom jazyku.
Budete komunikovať s pracovníkmi v rámci skupiny Orlen v slovenskom a anglickom jazyku.
Budete pripravovať podklady pre mesačné hlásenia do Hyperionu a nahrávať údaje do Hyperionu.
Budete pripravovať podklady pre mesačný reporting v rámci skupiny Orlen.
Budete pripravovať podklady pre výpočet transferových cien.
Budete pripravovať podklady pre zasadanie spoločníkov spoločnosti.
Budete realizovať platobný styk, sledovať dodržiavanie kreditných limitov zákazníkov.
Budete sledovať, evidovať a archivovať bankové garancie a rôzne druhy zmlúv (zmluvy s bankami, záložné zmluvy a podobne)

ČO BY STE MALI POZNAŤ/MAŤ

• Proaktívny prístup k práci a flexibilitu
• Vzdelanie ekonomického smeru
• Aktívnu znalosť práce s MS Office, znalosť práce so SAP výhodou
• Samostatnosť pri správe zverených povinností a úloh
• Zameranie na detail a precíznosť
• Schopnosť stanovenia priorít pri riešení úloh

ČO VÁM ZA TO PONÚKNEME?

Zaujímavú pracovnú príležitosť v medzinárodnej skupine
Odpovedajúce mzdové ohodnotenie
Široký balíček zamestnaneckých benefitov

Pozícia sa obsadzuje ako zástup za materskú a rodičovskú dovolenku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodnou činnosťou v oblasti predaja motorových palív a veľko a maloobchodnou činnosťou v oblasti motorových a priemyselných olejov, obrábacích, rezných a konzervačných kvapalín a plastických mazív na slovenskom trhu. Od roku 2019 prevádzkuje aj čerpacie stanice pod značkou ORLEN.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4477223  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac