Obsluha ČS - Senec

ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o.

Miesto práce
null null, , Senec
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme posilu tímu našej čerpacej stanice v Senci, sme súčasťou siete čerpacích staníc BENZINA.

Práca zahŕňa:

  • komunikáciu so zákazníkmi
  • aktívny predaj
  • príprava hot-dogov
  • príjem a doplňovanie tovaru
  • bežné upratovanie
  • prácu s hotovosťou

Čo očakávame:

  • príjemné vystupovanie a úsmev
  • dobré komunikačné vlastnosti
  • chuť pracovať v kolektíve
  • schopnosť učiť sa novým veciam
  • flexibilitu
  • znalosť cudzieho jazyka-výhodou

Čo ponúkame:

  • pravidelnú a motivujúcu mzdu
  • možnosť odmien
  • prevádzku na zmeny 12 hodinové, denné/nočné
  • plat od 1100 eur do 1450 eur v hrubom

Bonusy/prémia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme medzinárodná sieť čerpacích staníc ORLEN. Čerpáme zo silného a stabilného zázemia nadnárodnej skupiny ORLEN, ktorá pôsobí vo viac než 110 krajinách sveta a prevádzkuje takmer tri tisíc čerpacích staníc v šiestich krajinách strednej a východnej Európy: na Slovensku, v Poľsku, Česku, Nemecku, Maďarsku a Litve.

Vodiči môžu v našej sieti využiť plnohodnotné čerpacie stanice ORLEN, ktoré okrem pohonných hmôt ponúkajú aj široký doplnkový predaj občerstvenia a odpočinkovú zónu, alebo samoobslužné stanice ORLEN express, ktoré sú cenovou alternatívou k nízkonákladovej konkurencii.

Ponúkame excelentné aditivované palivá EFECTA s čistiacim účinkom na motorovú sústavu a prémiové palivá VERVA, ktoré popri čistiacom účinku tiež zvyšujú výkon motora. Súčasťou našej ponuky je aj široký doplnkový predaj a občerstvenie v rámci gastronomického konceptu Stop Cafe.

Vydávame taktiež vlastné tankovacie karty. TANKARTA Easy je vhodná pre jednotlivcov a rodiny, pre firemnú klientelu je určená TANKARTA Business.