Prevádzkovateľ ČS - Prešovský kraj, okres Vranov nad Topľou

ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o.

Místo práce
Okres Vranov nad Topľou
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Podnikajte bezpečne a jednoducho s Benzinou a spojte sa s najdynamickejšou značkou na trhu s pohonnými hmotami.
  • Podieľajte sa finančne na obchodných výsledkoch Benziny a aktívne ovplyvňujte vlastné obchodné výsledky.
  • Staňte sa manažérom, ktorý sa bude starať o predaj vlastného „suchého tovaru“, o zverený majetok a o predaj kvalitných palív pod značkou Benzina.
  • Využite svoje manažérske zručnosti pri vedení vlastného tímu.

Ponúkame:

  • Istotu a stabilitu nadnárodnej spoločnosti, bezpečné podnikanie a podporu pri zahájení podnikateľskej činnosti
  • Rovnocenné partnerstvo a seriózny prístup ku vzájomnej spolupráci
  • Spoločné budovanie značky s dlhoročnou tradíciou
  • Priamy vplyv na skvalitňovanie zákazníckeho servisu a služieb
  • Možnosť sebarealizácie v obchode
  • Pravidelné vzdelávanie v rámci kvalitného vzdelávacieho programu
  • Marketingovú, merchandisingovú a obchodnú podporu
  • Plne vybavenú a funkčnú prevádzku, technickú podporu vrátane manuálu „ako prevádzkovať ČS“

Požadujeme:

  • Fyzickú osobu s obchodným duchom a zameraním na zákazníka
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť vedenia vlastného tímu a zaistenie chodu čerpacej stanice (udržanie prevádzkovej dokonalosti)
  • Aktívny prístup k predaju tovaru na ČS
  • Znalosť práce na PC a základné odborné znalosti podnikania v maloobchode
  • Čistý trestný register a bezúhonnosť
  • Žiadne vzťahy ku konkurencii
  • Finančné zaistenie pre zloženie finančnej istoty / Prevádzkovanie čerpacej stanice

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme medzinárodná sieť čerpacích staníc ORLEN. Čerpáme zo silného a stabilného zázemia nadnárodnej skupiny ORLEN, ktorá pôsobí vo viac než 110 krajinách sveta a prevádzkuje takmer tri tisíc čerpacích staníc v šiestich krajinách strednej a východnej Európy: na Slovensku, v Poľsku, Česku, Nemecku, Maďarsku a Litve.

Vodiči môžu v našej sieti využiť plnohodnotné čerpacie stanice ORLEN, ktoré okrem pohonných hmôt ponúkajú aj široký doplnkový predaj občerstvenia a odpočinkovú zónu, alebo samoobslužné stanice ORLEN express, ktoré sú cenovou alternatívou k nízkonákladovej konkurencii.

Ponúkame excelentné aditivované palivá EFECTA s čistiacim účinkom na motorovú sústavu a prémiové palivá VERVA, ktoré popri čistiacom účinku tiež zvyšujú výkon motora. Súčasťou našej ponuky je aj široký doplnkový predaj a občerstvenie v rámci gastronomického konceptu Stop Cafe.

Vydávame taktiež vlastné tankovacie karty. TANKARTA Easy je vhodná pre jednotlivcov a rodiny, pre firemnú klientelu je určená TANKARTA Business.
ID: 4078346  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc