Operátor/-ka strojov vo výrobe transformátorov

Orizon GmbH

Miesto práce
Gera, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
9,73 Eur / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Prevádzka a obsluha výrobných automatov slúžiacich na navíjanie, letovanie a vyhotovovanie transformátorov
•Vykonávanie skušok vyhotovenia transformátorov (meranie kapacity, napätia a zvyškoveho prúdu ako aj izolácie a celistvosti vynutia)
•Vyhotovovanie kontrolnej dokumentacie v počitačovom systéme
•Monitorovanie a kontrola výrobného procesu

•Pracovná zmluva podľa nemeckého pracovného práva na dobu neurčitú
•Možnost dlouhodobého pracovního pomeru v stabilnej Nemeckej spoločnosti
•Počiatočný plat je primeraný pracovným skúsenostiam a jazykovým schopnostiam kandidata – 9,73 Eur brutto/hod.+ príplatky
•Osobná asistencia a kvalifikované poradenstvo – Slovenský hovoriaci personalista
•Benefitný program zamestnaneckých výhod – Orizon PlusPunkte
•Ubytovanie neposkytujeme, ale po vzajomnej dohode, Vám radi pomôžeme pri jeho haľadaní.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás osobne
mailom:
SK: [email protected]
CZ: [email protected]
DE: [email protected]
s podrobným životopisom v nemčine,
prípadne telefonicky na tel. čísle: 0049-365 214767-0, alebo nás môžete osobne navštíviť priamo v našej kancelárií v Gere / Nemecko, kde sa môžete v krátkosti dozvedieť viac o všetkých nasích pracovných ponukách.

Vaše osobné údaje používame dôverne a zodpovedne výhradne na účely zamestnania v Nemecku: "Orizon.de/datenschutzvereinbarungen“.

* Ako pracovná agentúra pre prevod zamestnancov Orizon GmbH automaticky spracováva vaše osobné údaje a posiela ich potenciálnym zamestnávateľom vo forme profilov. Odoslaním údajov súhlasíte s automatickým spracovaním týchto údajov. Po dokončení konania a najneskôr do 6 mesiacov sa Vaše údaje automaticky vymažú z celého počítačového systému spoločnosti Orizon GmbH. V prípade, že chcete byť z násho systému vymazany skôr, stači sa na nas obrátiť. Môžete nás kontaktovať e-mailom na nasledujúcich odkazoch: https://www.orizon.de/meta-navigation/rechtliche-hinweise.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pre nášho dlhoročného klienta pôsbiaceho v elektronickej oblasti zameranej na výrobu kondezátorov, hľadáme k najbližšiemu možnému termínu viacero Operátorov strojov vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, prevádzka strojov, výroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

•Idealne vzdelanie elektrotechického/technického smeru
•Predchádzajúca skúsenosť z výroby a s prevádzkou výrobných automatov
•Uživateľská znalosť práce s PC – vyplňovanie dokumentácie
•Znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni – B2
•Základné znalosti z oblasti elektriky a elektroniky
•Pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, a bezúhonnosť
•Vodičský preukaz a vlastné motorové vozidlo výhodou
•Práca na 3 smeny – 40 Hod./týždenne - akordná práca
•Žiadne zdravotné obmedzenie (alergie, astma..)

Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 pobočiek po celom území Nemecka. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

Hľadáte si prácu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám?

Orizon Vám pomôže pri jej hľadaní!

S individuálnym poradenstvom a osobnou starostlivosťou nájdeme pre Vás prácu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Orizon GmbH je jedným z Top-10 najväčších poskytovateľov personálnych služieb v Nemecku.
Ako jeden z lídrov pre poskytovanie personálnych služieb na Nemeckom trhu pre malé a stredné spoločnosti, poskytujeme naším renomovaným partnerom špecialistov a vedúcich pracovníkov vo všetkých profesijnich oblastiach.

Nájdite si s nami svoje miesto!
ID: 3620108  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,73 Eur / hod.