Telefonista/-tka v našej novej divízii HomeClinic

ORIN Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIHLÁS SA NA POHOVOR AK MÁŠ RADOSŤ Z KOMUNIKÁCIE
- Svoju radosť z komunikácie využiješ v práci pri telefonickom oslovovaní zákazníkov a tvoja prac. náplň:
- aktívna ponuka riešenia pre zákazníka /aktívny telemarketing/pre našu novú značku HomeClinic
- vedenie databázy
- základné administratívne činnosti
- zdokonalíš sa v odborných znalostiach
-výhoda maďarský jazyk

NAŠTARTUJEŠ SVOJU KARIÉRU V STABILNEJ MEDZINÁRODNEJ FIRME, S MOŽNOSŤOU :
- pracovať na HPP Fixná mzda + prémie
- prejdeš kvalitným úvodným školením a ďalším individuálnym tréningom
- rozvinieš svoje schopnosti v modernom call centre ,v tíme s priateľskou atmosférou

pošlite svoj životopis na adresu [email protected], vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor
telef. kontakt p. Škodová 0905729343

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá komunikácia
- maďarský jazyk
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy

V našich rukách sa zrodila jedna z najúspešnejších značiek doplnkov výživy VIACOLLAGEN a VIAELASTIC www.mojkolagen.sk, ktorú vyrábame priamo vo Zvolene https://www.privatebrand.eu/sk/ a dodávame na slovenský trh a do zahraničia.
Za 27 rokov existencie ORIN, sme priniesli viac ako 170 000 prístrojov našim zákazníkom. Po celý čas naše prístroje inovujeme a využívame najnovšie technológie, tak aby sme stále zvyšovali kvalitu a služby zákazníkom www.orin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3221912  Dátum zverejnenia: 22.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore