Marketingový koordinátor

Origos Group, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacMzda porastie od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s vášňou pre marketing a šport, ktorý nám pomôže rásť. Tvojou úlohou bude:

koordinácia výstupov marketingového odd.
identifikácia a zadávanie korekcii v rámci web stránky
interná a externá komunikácia s partnermi v rámci výstupov marketingových kampaní
prieskumy trhu a komunikačných kanálov
komunikácia s reklamnými partnermi, s webovými platformami- koordinácia zadaní
interná komunikácia s IT odd., správcom webu, zadávateľom produktov na web,...
spolupráca pri návrhoch marketingovej stratégie
vyhodnotenie testovania nových marketingových stratégií
spolupráca pri nastavovaní a spravovaní komunikačných kanálov pre konečných zákazníkov
spolupráca pri vytváraní Content marktingu (foto, texty, videa)
tvorba digitálnej grafiky
tvorba a editácia videí
správa Youtube kanálu
Google- Ads, Analytics, Google search console- výstupy, štatistiky
Affiliate marketing- komunikácia a zadávanie článkov, vstupov
pravidelné vyhodnocovanie a reporting
Influencer marketing - počiatočný prieskum, kontakt, komunikácia

Ak si kreatívny, ale máš aj koordinačné a analytické schopnosti, tak možno práve Ty si tá osoba, ktorú hľadáme.

• Pracovný čas vieme ušiť na mieru každému zamestnancovi
• Určite profesionálne porastieš
• Naše produkty budeš mať za skvelé ceny
• Bláznivý kolektív s rodinnou atmosférou

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, pošli nám:

• CV

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Facebook Business Manager - Základy
Google Analytics - Základy
Facebook Analytics - Základy
Youtube Analytics - Základy
YouTube Ads - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme, aby si mal aspoň teoretické znalosti z oblasti: správy produktov na Webe, Google- Ads, Analytics, Google search console, Affiliate marketingu, Youtube administrácie a fungovania SEO.
Koordinácia aktivít a aktívna komunikácia je tvojim druhým ja.
Poctivosť, pedantnosť a samostatnosť by mala byť tvojou doménou.
Aktívni bikeri sú vítaní

Tím Origos tvorí inšpiratívne prostredie ľudí, zdieľajúci rovnaké hodnoty a ciele. Zameriavame sa na produkty s MODERNÝM VZHĽADOM, KVALITOU, PÚTAVÝM DIZAJNOM a CENOVOU DOSTUPNOSŤOU. Z našich produktov si vyberie naozaj KAŽDÝ, bez ohľadu na pohlavie alebo vek. A preto aj naše heslo: ,,Vaša cesta, je náš cieľ''.

Chceme, aby s nami zákazníci vyrastali (produkty pre deti od 9 mesiacov), hýbali sa (cyklosedačky, detské odrážadlá a kolobežky, bicykle), dbali na BEZPEČNOSŤ (najbezpečnejšie prilby na trhu pre všetky vekové kategórie) a myslíme aj na pohodlnú eko prepravu (e-kolobežky, skladacie elektrobicykle, mestské, ale aj trekové a horské).
Naše produkty sa vyrábajú najnovšími technológiami, pri ktorých sú použité kvalitné komponenty a jedinečné moderné dizajny.

Na všetky produkty máme výhradné zastúpenie, momentálne zastrešujeme krajiny SR, ČR, SL, HU. V blízkom období budeme pridávať viaceré krajiny strednej a východnej EÚ.

Keď robíš to, čo ťa baví, práca je zábavou. Poď rásť s nami.
ID: 4525305  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac