Hľadáme kreatívneho nadšenca pre SEO support s Maďarčinou

Origos Group, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Mzda sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny nadšenec, ktorý rád píše pútavé texty v Maďarčine a chceš zdokonaliť svoje znalosti v rámci google-fu?
Stačí ak poznáš základy, máš spisovnú Maďarčinu zvyšok ťa naučíme.

Pôď nám pomôcť s:

Predajný copywriting
- Produktové texty (krátke, dlhé)
- Tvorba a textovanie stránok

Search engine optimization
- On-page SEO / Off-page SEO
- Sledovanie a vyhodnocovanie trendov v rámci kľúčových slov
- Pridávanie Tagov na produktové podstránky
- Analýza kľúčových slov
- Linkbuilding

Content marketing
- Tvorba článkov, blogov a ich optimalizácia

•práca z domu
Flexibilný pracovný čas
• Testovanie nových produktov/ zamestnanecké zľavy
• Profesionálny rozvoj istý
• Bláznivý kolektív s rodinnou atmosférou

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Digitálny Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Google Search Console - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Google Ads - Základy
Google AdWords - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Data-driven prístup, analytické a strategické myslenie
- Zodpovednosť, samostatnosť
- spisovná Maďarčina podmienkou

Tím Origos tvorí inšpiratívne prostredie ľudí, zdieľajúci rovnaké hodnoty a ciele. Zameriavame sa na produkty s MODERNÝM VZHĽADOM, KVALITOU, PÚTAVÝM DIZAJNOM a CENOVOU DOSTUPNOSŤOU. Z našich produktov si vyberie naozaj KAŽDÝ, bez ohľadu na pohlavie alebo vek. A preto aj naše heslo: ,,Vaša cesta, je náš cieľ''.

Chceme, aby s nami zákazníci vyrastali (produkty pre deti od 9 mesiacov), hýbali sa (cyklosedačky, detské odrážadlá a kolobežky, bicykle), dbali na BEZPEČNOSŤ (najbezpečnejšie prilby na trhu pre všetky vekové kategórie) a myslíme aj na pohodlnú eko prepravu (e-kolobežky, skladacie elektrobicykle, mestské, ale aj trekové a horské).
Naše produkty sa vyrábajú najnovšími technológiami, pri ktorých sú použité kvalitné komponenty a jedinečné moderné dizajny.

Na všetky produkty máme výhradné zastúpenie, momentálne zastrešujeme krajiny SR, ČR, SL, HU. V blízkom období budeme pridávať viaceré krajiny strednej a východnej EÚ.

Keď robíš to, čo ťa baví, práca je zábavou. Poď rásť s nami.
ID: 4345940  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.