Poradca pre výživu a ochranu rastlín v poľnohospodárstve

ORGANIX, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2022
1 000 - 2 300 EUR/mesiac- mzda je konzultovaná individuálne na základe praxe a zručností, informácia o plate je len orientačná - motivujúca finančná odmena viazaná na konkrétne predajné výsledky - sezónne odmeny - stravovacia karta - zamestnanecké zľavy vo firemnej predajni - firemné darčeky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny obchodný a poradenský servis pre farmárov/pestovateľov
- starostlivosť o zákazníkov v regióne
- spracovanie a prezentácia výsledkov pokusov
- administrácia údajov, príprava podkladov pre firmu

- samostatnosť
- získanie skúseností vo viacerých sférach poľnohospodárskej činnosti
- realizácia vlastných nápadov
- práca v progresívnom tíme
- pôsobenie v okolí bydliska
- telefón, notebook, auto
- firemné akcie/ teambuildingové aktivity

Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti na základe telefonického pozvania.
O termíne výberového konania budú vybraní uchádzači informovaní pracovníkom spoločnosti telefonicky v dostatočnom časovom predstihu.
Kontaktujeme a na pohovor pozývame iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.
Uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor, oznámime výsledky výberového konania telefonicky alebo e-mailom.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť ORGANIX, s.r.o spracováva údaje v rámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia sú uvedené na webovej stránke prevádzkovateľa https://organix.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov/
Zaslaním životopisu poskytujete súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax a skúsenosti z oblasti poľnohospodárstva nutné

- flexibilita v cestovaní
- aktívne pracovné nasadenie
- dobrá komunikatívnosť a vystupovanie
- obchodné zručnosti

Naša spoločnosť vznikla v roku 2005 s cieľom priniesť na slovenský trh novú alternatívu v oblasti výživy rastlín s cieľom pomáhať farmárom riešiť problémy súvisiace s neustále sa meniacimi klimatickými a pôdnymi podmienkami pod vplyvom globálneho otepľovania. Pri výbere produktov dbáme hlavne na účinok a ekologickú nezávadnosť. V portfóliu spoločnosti sa nachádzajú biostimulátory, listové a pôdne hnojivá, prípravky na biologickú ochranu rastlín, bioagens a efektívne mikroorganizmy. Zabezpečujeme výkup agrokomodít z ekologickej poľnohospodárskej výroby. www.bioochrana.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4353100  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac