Manažér a pracovník rezervačného oddelenia

orex travel s. r. o.

Miesto práce
Dunajská 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenú a zodpovednú osobu na naše rezervačné oddelenie.
- komunikácia s klientmi, obchodnými partnermi, dopravnými spoločnosťami a partnermi v destináciách osobne, telefonicky alebo e-mailom
- koordinácia s rezervačným oddelením (call centrum) a pobočkami CK
- komunikácia s manažmentom CK a zahraničnými pobočkami CK
- podpora a sledovanie predaja a zodpovednosť za naplnenie kapacít
- predaj zájazdov a doplnkových služieb cestovného ruchu
- práca s rezervačným systémom CK

- práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- služobné cesty do zahraničia
- cenovo zvýhodnené dovolenky
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

Svoje životopisy v anglickom a slovenskom jazyku zasielajte na sk.cv@orextravel.eu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou orex travel s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovných ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
HTML - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v olbasti CR veľkou výhodou
- komunikatívnosť a nekonfliktnosť
- zmysel pre zodpovednosť, odolnosť voči stresu, tímový hráč
- výborné organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
- časová flexibilita

Cestovná kancelária Orex Travel patrí do známej siete nadnárodnej spoločnosti Anex Tour, ktorá má v oblasti cestovného ruchu pätnásťročné skúsenosti. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2010 a okrem slovenskej a českej pobočky vstúpil Orex Travel v roku 2015 aj na poľský trh a najnovšie otvoril svoju pobočku v Maďarsku.

Hlavné sídlo materskej spoločnosti Anex Tour je v tureckej Antalyi a hlavnou špecializáciou je Turecko. Anex Tour má 4000 zamestnancov a vďaka svojej vlastnej leteckej spoločnosti poskytuje služby viac ako miliónu turistov najmä z Turecka, Egypta, Ruska a Ukrajiny.

Orex Travel má svoje pobočky v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach a okrem letov z Bratislavy a Košíc ponúka aj lety zo Sliača.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Orex Travel, s. r. o.
Dunajská 6
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Irina Somaha
Tel.: +421 918 377 543
E-mail: poslať životopis
ID: 2378936   Dátum zverejnenia: 9.1.2018