Vodič - skladník, Trenčín

Oresi Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700€ brutto + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme ďalšieho člena posádky na tieto činnosti:
- zabezpečenie nakládky tovaru zo skladu,
- kontrola naloženého tovaru podľa dodacích listov,
- zodpovednosť za správne uloženie tovaru vo vozidle, aby sa
predišlo jeho poškodeniu,
- zabezpečenie vykládky tovaru konečnému spotrebiteľovi,
- starostlivosť o zverené vozidlo
- práca v sklade, účasť na inventúrach

Ak si v pohode, vieš byť zodpovedný a niečo vydržíš, neváhaj a pošli nám svoj životopis. A vitaj na palube.

Ponúkame:
- prácu v prosperujúcej spoločnosti
- firemnú kultúru založenú na otvorenosti a priateľských vzťahoch
- odborné zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie, vrátane firemných benefitov
- príjemné pracovné prostredie firmy

Spoločnosť Oresi Slovakia s.r.o. prijíma pracovníkov na trvalý pracovný pomer
vodič - skladník, skupiny B
Výberový proces sa uskutoční v mesiaci 12/2018 - 01/2019

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- občiansku a dopravnú bezúhonnosť
- ochotu pracovať a učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť

Náš tím v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov komplexných kuchynských riešení na Slovensku. Už viac ako 10 rokov svojim zákazníkom robíme radosť z výberu toho najvhodnejšieho riešenia, profesionálnym a zároveň ľudským prístupom od predaja až po montáž zhmotňujeme predstavy našich klientov a pomáhame tak tvoriť srdcia ich domovov na dlhé roky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3699425  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ brutto + ďalšie odmeny