Mzdová účtovníčka / referent účtovníctva a administratívy

Oresi Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Zlatovská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fix 700€ brutto + ďalšie odmeny (mzda priamo úmerná vykonanej práci, so zárobkom až do 1.100€ brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme šikovnú a priateľskú mzdovú pani účtovníčku, ktorá si hravo poradí s čímkoľvek, ale predovšetkým jej s radosťou zveríme nasledovné činnosti:

- administratívne práce a zodpovednosť za prípravu, spracovanie a komplexné vedenie mzdového účtovníctva firmy s cca 50 zamestnancami podľa platných zákonných podmienok
- kontrola odvodov do zdravotného a sociálneho poistenia, zrážka dane zo mzdy
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov v IS
- mesačné spracovanie miezd zamestnancov
- správa IS mzdového účtovníctva
- odosielanie výplatných pások oprávneným príjemcom
- zasielanie prihlášok, odhlášok, prípadne zmien osobných údajov zamestnancov vo vzťahu k SP a ZP v súlade s platnou legislatívou
- vedenie agendy nemocenských dávok
- vykonávanie zrážok zo mzdy - exekučné zrážky, zrážky za stravu, správa listinnej agendy exekúcií
- komunikácia so štátnymi inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia a riešenie vzniknutých problémov
- evidencia práceneschopností, práce nadčas
- potvrdzovanie dokumentov týkajúcich sa miezd
- spracovanie dokumentácie - pracovné zmluvy, dodatky, dohody, zápočtové listy a pod. pri vzniku, zmene či zániku pracovných pomerov
- spracovávanie vybraných štatistických ukazovateľov a požadovaných ekonomických analýz a pod.
- spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti
- poradenská činnosť zamestnancom zo mzdovej a personálnej oblasti
- pomocné účtovné a administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

Ak ste sa v uvedenom popise našli, tešíme sa na Váš životopis a motivačný list a veľmi radi Vás osobne spoznáme.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- školenia, podpora odborného a profesijného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- priateľský a nápomocný kolektív
- pravidelné akcie a teambuildingy

Výberový proces sa uskutoční v priebehu mesiaca december 2018 - január 2019.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbornosť mzdového účtovníka

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert
Personalistika - pokročilý
Strojopis - expert
Hospodárska korešpondencia - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- praktická znalosť mzdového účtovníctva
- znalosť personálnej agendy
- znalosť programu Helios veľkou výhodou, nie však podmienkou
- samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť
- proaktívny prístup
- veľmi dobrý písomný a ústny prejav
- osobnosť so zmyslom pre detaily, systém a poriadok

Náš tím v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov komplexných kuchynských riešení na Slovensku. Už takmer 10 rokov svojim zákazníkom poskytujeme radosť z výberu toho najvhodnejšieho riešenia, profesionálnym a zároveň ľudským prístupom od predaja až po montáž zhmotňujeme predstavy našich klientov a pomáhame tak tvoriť teplo ich domovov na dlhé roky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zlatovská 2195/36
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Habalčíková
Tel.: +421911495288
E-mail: poslať životopis
ID: 3551681   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix 700€ brutto + ďalšie odmeny (mzda priamo úmerná vykonanej práci, so zárobkom až do 1.100€ brutto)