Obsluha nápojových a snackových automatov Orech s.r.o - Bratislava

Orech s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš voľné MINIMÁLNE 2 dni v týždni a chcel by si ich efektívne využiť? Tak hľadáme práve TEBA.
Ponúkame nenáročný part-time job, kde hlavnou náplňou tvojej práce by bolo dopĺňanie a udržiavanie nápojových a snackových automatov, zavážanie objednávok a vykonanie menších opráv automatov.
Ničoho sa nemusíš báť - do všetkého ťa zaškolíme.

Prácu je možné vykonávať na dohodu o pracovnej činnosti, pracovný pomer na kratší úväzok alebo živnosť (podľa dohody).

Ponúkame:
- zaujímavé pracovné podmienky
- priateľskú atmosféru na pracovisku
- flexibilnú pracovnú dobu
- firemné auto na pracovné účely
- finančné ohodnotenie je 6€/hod. v čistom

V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis na e-mail: [email protected].

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme zodpovedného, komunikatívneho, pracovitého a dobre naladeného kolegu s ochotou učiť sa nové veci. Podmienkou je vodičský preukaz (aktívny vodič) a odpracovanie minimálne 2 dni v týždni (z toho aspoň 1 deň musí byť cez pracovný týždeň).

Sme spoločnosť prevádzkujúca nápojové a snackové automaty. Okrem automatov do firiem, vieme poskytnúť kvalitný kávový koncept aj do reštaurácií, kaviarní a barov. Pre kvalitný a rýchly servis momentálne kávičkujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V našom tíme máme mladých, šikovných ľudí aj z radov študentov. Spolu s nimi sa snažíme aplikovať nové trendy v oblasti nápojov a rôznych kávových trendov no nezabúdame ani na staré dobré zvyky a tradície.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Radoslav Gašperák
E-mail: poslať životopis
ID: 4835677  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.