Recepčná Hotela Orchidea ***

ORCHID, s.r.o. - hotel Orchidea***

Miesto práce
Hotel Orchidea, Rozmarínová, Veľký Meder
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SPA & Wellness Hotel Orchidea *** ( Rozmarínová 3326/2, Veľký Meder)

- Priama komunikácia s klientmi hotela
- check-in a check-out hotelových / wellness hostí
- práca s hotelovým systémom Oberon ( zaškolíme )
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie
- vedenie evidencie ubytovaných hostí, wellness hostí
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb a vystavenie faktúr
- udržiavanie chodu recepcie,
- vybavovanie telefonických, e-mailových rezervácií
- aktívna komunikácia s personálom hotela
- riešenie podnetov a reklamácií, starostlivosť o zákazníkov
- poskytovanie informácií o hotelových službách a cenách,
- predaj doplnkového sortimentu,
- administratívne práce,
- zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti hostí.

Práca v čistom a príjemnom prostredí (super kolektív).
Využívanie rekreačných (výmenných pobytov) na celom území Česka a Slovenska (spolupráca medzi hotelmi).
Príspevok na dochádzku.

Informácie o výberovom konaní

Potrebujeme doplniť do nášho tímu jednu recepčnú.
-nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Cestovný ruch, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Recepčná

Komunikatívny, Nekonfliktný, Ústretový, Spoľahlivý, Flexibilný, Priateľský

SPA & Wellness Hotel Orchidea*** sa nachádza vo Veľkom Mederi pri termálnom kúpalisku. Ponúkajúci ubytovacie, gastronomické a wellness služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4265817  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac