OTC/CHC Brand Manager, STADA Pharma Slovakia

ORCA medical s. r. o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiacod 2800 euro podľa predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za tvorbu a implementáciu marketingových stratégií zverených produktov ( OTC/CHC portfólio )
-príprava trhových analýz, sledovanie trhových trendov
-príprava propagačných plánov, plánov predaja a nákladov
- komunikácia s PR a reklamnými agentúrami
- komunikácia s medzinárodným marketingovým tímom
- príprava marketingových materiálov
- školenie, podpora a motivácia predajného tímu

- zaujímavá a individuálna práca v mladom kolektíve
- motivačné finančné ohodnotenie
- odborné zaškolenie na vysokej úrovni
- priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
- služobný automobil, mobilný telefón, notebook
- samostatné riadenie portfólia voľnopredajných produktov
- mzda od 2800 euro brutto podľa predchádzajúcich skúseností

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme iniciatívneho a kreatívneho človeka so skúsenosťami s riadením voľnopredajných produktov vo farmaceutickej firme, schopného rýchlo naskočiť do samostatnej prípravy stratégii predaja kľúčových produktov v etablovanej rýchlorastúcej farmaceutickej spoločnosti s originálnym aj generickým portfóliom. Schopnosť prichádzať s novými originálnymi riešeniami propagácie produktov, skúsenosť s online marketingom a TV kampaňami sú výhodou.

ORCA medical je firma zaoberajúca sa obchodnou a konzultačnou činnosťou, rozvojom pracovníkov formou školení ako aj vyhľadávaním talentov pre svojich klientov. Spolupracuje s viacerými významnými spoločnosťami z farmaceutického priemyslu a zdravotníctva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Orca medical s.r.o.
Tomášikova 15950/10A
82103 Bratislava

Kontakt

ID: 909202  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac