Víkendová/ý recepčná/ý

ORCA - AN s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna 64, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
5 eur na hodinu v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je počas víkendov, každá sobota a nedeľa od 15:00 do 23:00.
Medzi hlavné úlohy našej budúcej kolegyne/ kolegu patrí:
•Ubytovanie a vybavovanie požiadaviek hostí
•Dokonalý prehľad o situácii v Penzióne a asertívny prístup k riešeniu problémov
•Príjem telefonických a emailových objednávok na ubytovanie
•Vystavovanie faktúr a účtov pre hostí
•Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkom
•Rôzne iné úlohy priradené nadriadeným, ktoré pomáhajú chodu Penziónu (kontrola izieb, udržiavanie čistoty recepcie, skladanie uterákov, príprava raňajkovej miestnosti, ...)

Hľadáme zamestnanca na pozíciu víkendová/ý recepčná/ý, ktorý sa k svojej práci bude stavať zodpovedne a s nasadením. Naši kolegovia pracujú samostatne a oceňujeme, keď sa zaujímajú o kompletné dianie v penzióne. Predchádzajúca prax v obore nie je nutná avšak znalosť angličtiny je nevyhnutná pre každodennú komunikáciu so zahraničnými zákazníkmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, samostatnosť, ochota riešiť požiadavky hostí.

Sme Penzión Hviezda na Hviezdnej ulici 64 v Podunajských Biskupiciach v Bratislave s kapacitou 100 lôžok, celkovo máme 36 izieb.
Naši kolegovia tvoria príjemný kolektív, ktorý sa navzájom podporuje. Základ nášho úspechu je komunikácia, otvorený dialóg so zákazníkmi a hlavne kladený dôraz na čistotu. Nehráme sa na štvorhviezdičkový hotel, ale snažíme sa poskytnúť služby najlepšie aké sú v našich silách. Príď medzi nás a získaš skvelý víkendový job.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Trnavska cesta 32,
82108 Bratislava

Kontakt

ID: 3238762   Dátum zverejnenia: 10.11.2017