Redaktor/redaktorka pre 1. stupeň ZŠ

ORBIS PICTUS ISTROPOLITANA, spol. s r. o.

Miesto práce
Miletičova 7, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať od množstva predošlých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Úprava, čítanie, korigovanie a redigovanie rukopisov v zmysle odborných, pedagogických a didaktických zásad s rešpektovaním požiadaviek praxe, autorov a lektorov.
• Príprava diela na ďalšie technické spracovanie.
• Spolupráca pri výtvarno-grafickom a technickom spracovaní diela.
• Časová organizácia projektu a dodržiavanie termínov.

• Zaujímavá a kreatívna práca v príjemnom kolektíve.
• Kariérny rast, zvyšovanie kvalifikácie a finančného ohodnotenia.
• Všetky zákonné benefity sú samozrejmosťou.
• Kvartálne odmeny.

Vzdelanie v odbore primárne vzdelávanie s pedagogickou praxou min. 2 roky sú podmienkou pre prijatie.

Vyhradzujeme si právo ozvať sa len vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.4.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo akademických predmetov pre 1. stupeň ZŠ (primárne vzdelávanie)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Adobe Acrobat Reader - základy

Kreativita, zmysel pre detail, zodpovednosť a samostatnosť, dodržiavanie termínov, angažovanosť a snaha o osobný rast, skúsenosť s vyučovaním na 1. stupni ZŠ viac ako dva roky.

Naše vydavateľstvo pôsobí na trhu od roku 1991. Vydali sme už viac ako 500 rôznych učebníc, pracovných zošitov, metodických príručiek a iných materiálno-didaktických prostriedkov. Tituly od nás patria medzi špičku slovenskej učebnicovej tvorby z obsahového, didaktického, výtvarného i grafického hľadiska. Na Slovensku aj v zahraničí s nimi denne pracujú desaťtisíce žiakov a učiteľov materských, základných i stredných škôl.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Miletičova 7
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3889506  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac