Manažér-ka obchodného oddelenia

ORBIS IN, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie klientov a predaj inzercie do titulov vydavateľstva (Mama a ja, Fit štýl, Včielka, Adamko, Zornička, www.mamaaja.sk, www.fitastyl.sk)
- samostatné vedenie obchodných rokovaní
- práca v internom CRM systéme
- príprava cenových ponúk a prezentácií
- reportovanie výsledkov priamemu nadriadenému

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 - 1200

- mobilný telefón
- referentské vozidlo na služobné účely
- PC
- možnosť sebarealizácie v mediálnej oblasti,
- motivačné finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej firmy, ktorá je na trhu 18 rokov

Svoje životopisy posielajte na mailovú adresu: [email protected] do 21.10.2019. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do druhého kola výberového konania.

K zasielanému životopisu pripojte nasledovný súhlas:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou ORBIS IN, s.r.o. v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing, PR - nie je však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikačné, prezentačné a argumentačné schopnosti
- prehľad v oblasti marketingu a jeho nových trendoch
- kreativita
- logické myslenie
- zodpovedný prístup
- samostatnosť
- pozitívne osobné nastavenie

Vydavateľstvo ORBIS IN sa za 18 rokov svojej existencie úspešne etablovalo na mediálnom trhu. Množstvo spokojných predplatiteľov a čitateľov svedčí o kvalite titulov, ktoré vydáva v printovej verzii - MAMA a ja, FIT Štýl, 3 detské časopisy Adamko, Včielka, Zornička. Rovnako aj množstvo návštevníkov portálov www.mamaaja.sk a www.fitastyl.sk sú dôkazom toho, že redakcia má aj na pôde internetu silnú základňu čitateľov a užívateľov webu.

Radi do svojho tímu prijmeme manažéra/ku – obchodníka na obchodné oddelenie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

P.O.BOX 39
830 00 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniela Klamova
E-mail: poslať životopis
ID: 3782219   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1200