Key Account Manager - FMCG

Orbico s.r.o.

Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/měsíc2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do svých řad aktuálně hledáme Key Account Managera, který má zkušenost s FMCG trhem, uvažuje proaktivně, netradičně a je orientován zejména na vyhledávání nových obchodních příležitostí a oslovování zákazníků.

Na pozici Key Account Managera se můžete těšit na činnosti související s budováním vztahu a obchodní činnosti u stávajících i potenciálních zákazníků CZ & SK. Na denní bázi KAM plánuje, koordinuje a vyhodnocuje obchodní aktivity a dokumentuje je. Je zodpovědný za obchodní výsledky (obrat, ziskovost) u svých zákazníků, vyjednává obchodní podmínky, sortiment + prezentaci zboží a řídí profitabilitu. K dosahování skvělých výsledků Vám dáme podporu nadřízeného manažera, šestičlenného týmu Key Account Managerů, Area Sales Managera a jeho týmu obchodních zástupců. V kufru služebního auta i ve Vaší hlavě budete nosit produkty značek Pringles, Kellogg‘s, Duracell, Bonux a dalších.

Hlavní náplň práce:

Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových.
Péče o zavedené produkty a uvádění nových značek na trh.
Vyjednávání a uzavírání zákaznických smluv, jejich správa, řízení.
Příprava a realizace specifických prodejních plánů pro každý prodejní kanál a zákazníka.
Navrhování, plánování a organizace jednotlivých marketingových kampaní pro příslušné zákazníky ve spolupráci s marketingovým týmem, vyjednávání promočních aktivit.
Finanční vyhodnocování aktivit a případné navrhování nápravných opatření.
Reporting.

Váš profil:

Min. 2 – 3 roky zkušenost na obdobné obchodní v oblasti FMCG pro mezinárodní nebo lokální zákazníky podmínkou.
Přehled o situaci na tradičním a moderním trhu FMCG.
Obchodní dovednosti podpořené příklady z praxe.
Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti.
Nadšená, pozitivní osobnost, která se nebojí hledat nová, netradiční řešení, tah na branku.
Znalost angličtiny v mluveném i psaném projevu podmínkou.
Řidičský průkaz skupiny B.
Znalost MS Office.

Nabízíme:

  • Práci v rostoucí mezinárodní společnosti, v neformálním, přátelském kolektivu.
  • Práci s globálními značkami (např. Pringles, Kellogg‘s cereals, Duracell, Bonux aj.) a globálními výrobci (např. Procter and Gamble, Kellogg company, Duracell company).
  • Flexibilitu, fajn kolektiv a hodně prostoru pro Vaše vlastní nápady.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, fixní mzda + čtvrtletní a roční bonusy.
  • Široké spektrum benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, flexibilní pracovní doba, možnost home office, notebook, mobilní telefon, služební auto i pro soukromé účely a úhradu části soukromých kilometrů firmou, stravenky, možnost Multisport karty, sleva na výrobky, firemní akce.
  • Pravidelná školení na centrále v Praze i v zahraničních pobočkách Orbico Group.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3625647  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 300 EUR/měsíc2000 EUR/měsíc