Key Account Manager - Pringles, Kellogg´s, Duracell, P&G

Orbico s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRINGLES - KELLOGG´S - DURACELL - PROCTER & GAMBLE

Jsme tým, který je dostatečně odvážný uvádět na trh světové značky.

Snažíme se přinášet inovativní a zábavné myšlenky pro růst prodejů.

Chceš být součástí naší dynamické mezinárodní společnosti?

POKUD ANO, ČTI DÁL...

Hlavní úkoly:

  • Vyjednávání a uzavírání ročních i obecných zákaznických smluv, jejich správa, řízení a kontrola obchodních dohod a podmínek v souladu s firemními záměry a obchodní strategií
  • Příprava a realizace specifických ročních prodejních plánů pro každý prodejní kanál a zákazníka
  • Navrhování, plánování a organizace jednotlivých marketingových kampaní pro příslušné zákazníky
  • Uvádění nových značek a produktů na trh, příprava plánů pro jednotlivé prodejní kanály a zákazníky
  • Průběžné řízení prodeje svěřeného portfolia a skupiny zákazníků, vyjednávání promočních aktivit
  • Finanční vyhodnocování aktivit a případné navrhování nápravných opatření

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (nejlépe obchodního zaměření), VŠ vzdělání výhodou
  • Minimálně 3 roky praxe na pozici FMCG Key Account Manager pro mezinárodní nebo lokální zákazníky
  • Dokonalé obchodní dovednosti podpořené příklady dosažených úspěchů
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Pokročilá znalost angličtiny v mluveném i psaném projevu výhodou (emailová komunikace, porady)
  • Ochota pracovat i z domova a taky cestovat do Prahy (ze začátku 1-2 dny v týdnu, dále dle domluvy, na důležité porady). Je zde hlavní sídlo společnosti.

Nabízíme:

  • Práci s globálními značkami (např. Pringles, Kellogg´s cereals, Duracell, Playboy) a globálními výrobci (např. Procter and Gamble, Kellogg)
  • Mezinárodní pozitivní pracovní prostředí s důrazem na work life balance
  • Motivační balíček odměn: základní mzda + čtvrtletní a roční bonusy
  • Firemní výhody: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, stravenky v hodnotě 100,-Kč/den, služební auto i pro soukromé účely a úhradu části soukromých kilometrů firmou, výuka angličtiny na pracovišti, sick days, home office, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v slovenské i anglické jazykové verzi spolu s motivačním dopisem. Předem děkujeme a těšíme se na Vaši odpověď!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3213387  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.