Beauty Consultant Clarins Group (Bratislava)

Orbico Beauty s.r.o., organizačná zložka

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude především:

* poradenství a aktivní prodej výrobků značky Clarins koncovým zákazníkům na prodejnách (převažující náplň práce)
* podpora prodeje a realizace promo akcí na prodejnách (prodejny Marionnaud, Douglas, Fann v Bratislavě)
* sledování stavu zboží na prodejnách a jeho vizibility
* merchandising
* školení prodejního personálu

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

900 EUR základní mzda plus obratové prémie

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pravidelná produktová školení
* motivační systém prodejních odměn
* balíček zaměstnaneckých výhod (25 dní dovolené, gastro lístky v hodnotě 3,83EUR/den, příspěvek na individuální výuku angličtiny, 20EUR/m poukázky na sport a kulturu, zaměstnanecké slevy na firemní sortiment aj.)
* stálý pracovní poměr
* pravidelná 8-h pracovní doba, volné státní svátky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kosmetika, vizážistika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

* vysoce reprezentativní vzhled a vystupování
* vynikající prodejní dovednosti, obchodní smýšlení
* umění nadchnout zákazníka produkty, dobré komunikační dovednosti
* vzdělání či kursy z oboru kosmetiky, vizážistiky a péče o pleť
* předchozí zkušenost z oblasti maloobchodního prodeje
* teoretická a praktická znalost líčení a trendů výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dovoz a distribúcia selektívnej kozmetiky Chanel, Clarins, T.Mugler, Azzaro, Nina Ricci, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Prada, Jean Paul Gaultier, Ciaté, REF, Grown Alchemist a dalších a módnych značiek Converse, Havaianas, Dr Martens.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Orbico s.r.o., organizačná zložka
Kutlíkova 17
85102 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Věra Čermáková
E-mail: poslat životopis
ID: 3738754   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR základní mzda plus obratové prémie