Obchodní zástupce / Reprezentant (luxusní kosmetika)

Orbico Beauty s.r.o., organizačná zložka

Místo práce
Bratislava, celá SR, Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
13.05.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
950-1350 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude především:

-návštěva a péče o stálé zákazníky v rámci celé SR (prezentace produktů, doplňování testerů, merchandising, rozvoz propagačních materiálů)
-zajišťování objednávek, plnění prodejního plánu, monitoring trhu a konkurence
-podpora prodeje
-pomoc a účast při speciálních akcích
-reporting
-akvizice nových nezávislých zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

-atraktivní zajímavou práci v prestižním týmu
-systém firemních benefitů: služební auto, telefon, notebook
-zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na sport a kulturu, slevy na dovážený sortiment)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

-vynikající komunikační a obchodní dovednosti
-reprezentativní vystupování
-aktivní a pozitivní přístup k práci, kladný vztah ke kosmetice
-samostatnost, zodpovědnost, organizovanost, pečlivost, loajálnost, týmového hráče
-časovou flexibilitu, ŘP sk. B s praxí nutný ! (cesty po celé SR)
-alespoň pasivní znalost AJ
-uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
-předchozí zkušenosti na pozici obchodního zástupce podmínkou
-bydliště Bratislava a okolí

V případě zájmu prosíme o zaslání Vašeho životopisu ve slovenské i anglické jazykové verzi s průvodním dopisem a fotografií. Předem děkujeme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dovoz a distribúcia selektívnej kozmetiky Chanel, Clarins, T.Mugler, Azzaro, Burberry, Nina Ricci, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Prada, Valentino a Jean Paul Gaultier a módnych značiek Converse, Havaianas, Dr Martens a Diadora.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Orbico s.r.o., organizačná zložka
Kutlíkova 17
85102 Bratislava
ID: 2476277   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950-1350 EUR