Účtovník/mzdový účtovník / administratívny pracovník

ORAVSKÉ VÝROBNÉ DRUŽSTVO

Miesto práce
Nemocničná 1, Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
1 000 EUR/mesiac- práca možnosti na živnosť: cena práce dohodou - hľadáme kombináciu pozície : účtovník / adminiistratívny pracovník alebo mzdový účtovník / administratívny pracovník

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kompletná realizácia a vedenie podvojného účtovníctva
-orientácia v legislatívnych zmenách v oblasti účtovníctva a daní-kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
- celková komunikácia s daňovým úradom, štatistickými úradmi, bankou, klientmi, vedením spoločnosti a zamestnancami.
- orientácia v účtovnom softvéri- možnosť školenia a zaučenia sa na pracovisku.
-dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov, účtovane dodávateľských a odberateľských faktúr
-vedenie mzdového účtovníctva (10-20 zamestnancov)
-vedenie personálnej agendy, spracovanie miezd, ročných zúčtovaní a sociálneho poistenia
Administratívna práca:
- vedenie pokladne
- evidencia došlej a odoslanej pošty a faktúr
- spracovanie štatistík pre potreby firmy / ovládanie Excel - začiatočník
- príprava nájomných zmlúv pre poľnohospodárske účely
- práca s programom SKEAGIS (zaškolenie) - program slúži na evidenciu Nájomných zmlúv
- iné administratívne práce
- zabezpečenie plynulého chodu kancelárie vedenia spoločnosti

- firemný mobil na súkromné účely
- stravné lístky
- zaškolenie priamo na pracovisku, vzdelávacie kurzy - Skegais, účtovníctvo
- možnosť práce na Živnosť : cena práce dohodou

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý bude ochotný sa učiť nové veci a bude mať záujem stať sa súčasťou firmy. Uchádzačovi dávame priestor na zaškolenie. Uchádzač musí mať skúsenosti s účtovaním a administratívou vo firme. Hladame len uchádzačov, ktorý sa vedia orientovať v účtovníctve, čiže účtovník / office manager.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v oblasti vedenia podvojného účtovníctva a riadenia ekonomiky
• Znalosť výpočtu miezd, personalistiky, ročného vyúčtovania daní a odvodov
• Prehľad v aktuálnej daňovej a účtovnej legislatíve
• Pasívnu znalosť anglického jazyka
• Precíznosť, samostatnosť,

Oravské Výrobné Družstvo sa zameriava na výrobu krmných zmesí pre zvieratá.
ID: 3915969  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac