Ekonóm/ka

Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne

Miesto práce
Bysterecká 1263, Dolný Kubín-Veľký Bysterec
Termín nástupu
1.1.2023
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacna základe Zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné zabezpečovanie účtovnej agendy s väzbami na rozpočet
• samostatné zabezpečovanie rozpočtovania a financovania: tvorba a úprava rozpočtu, zabezpečenie všetkých operácií súvisiacich s rozpočtovaním, financovaním, účtovaním a kontrolou efektívneho využívania finančných prostriedkov
• zodpovednosť za pohyby na účtoch v Štátnej pokladnici a zabezpečenie bankového styku, evidencia, účtovanie všetkých pohybov, zodpovednosť za zostavenie účtovnej závierky (štvrťročne, ročne), finančných výkazov (štvrťročne, ročne), konsolidovanie účtovnej závierky, štatistických výkazov
• riadi, kontroluje a zodpovedá za činnosť a plnenie všetkých úloh ekonomických činností
• správa majetku v organizácii
• v budúcnosti možnosť (nie nutnosť) za vyšší príplatok zastrešiť aj personálnu agendu a mzdy

• vynikajúci pracovný tím, v ktorom sú aj skúsenosti aj chuť pracovať a vzájomne sa podporovať
• flexibilný pracovný čas
• stále ponúkané a hradené školenia na ďalšie vzdelávanie
• možnosť pravidelnej účasti na početných kultúrnych aktivitách
• práca v stabilnej verejnej inštitúcii s bohatou históriou
• stravné lístky
• zamestnávateľ prispieva na tretí pilier
• príležitosť byť súčasťou pozitívnej zmeny v regióne a prispievať k umeniu aj vzdelaniu

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokumentov:
• motivačný list,
• štruktúrovaný profesijný životopis,
• fotokópia dokladu o vzdelaní

Spôsob podania žiadosti s ostatnými požadovanými dokumentmi:
• poštou na adresu: Oravské kultúrne stredisko, Bysterecká ul. 1263/55, 026 01 Dolný Kubín
a zároveň
• emailom na adresu: [email protected] s predmetom v tvare „Ekonóm/ka – priezvisko“

Viac info na www.okstredisko.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• profesionálna, odborná a zrozumiteľná komunikácia
• zmysel pre detail
• komplexné myslenie pri rôznorodej činnosti
• flexibilita, trpezlivosť, odolnosť voči stresu
• tímový hráč
• bezúhonnosť

Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne je odborným programovým a poradenským centrom pre kultúru a vzdelávanie v regióne. Zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj.
ID: 4477715  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac