Mzdár/ka a personalista/ka so znalosťou práva [s možnosťou rozšírenia pracovného úväzku o ďalšiu oblasť]

Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne

Oravské kultúrne stredisko, Bysterecká, Dolný Kubín-Veľký Bysterec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.08.2021
450 EUR/mesiacTabuľkový plat na základe Zákona č. 553/2003 Z. z. ktorý závisí od skúseností a vzdelania uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie mzdovej a personálnej agendy:
- samostatné spracovávanie miezd v mzdovom systéme Magma - výpočet miezd, náhrad príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti, povinných odvodov do poisťovní, zrážkovej dane, preddavkov na daň a daň z príjmov zo závislej činnosti,
- vykonávanie ročného zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti,
- spracovávanie personálnej agendy, príprava pracovno - právnych dokumentov,
- oznamovacia povinnosť v oblasti zdravotného a sociálneho poistenia,
+ aktualizácia interných smerníc a poradenstvo v rámci zverenej agendy
+ pomoc pri riadení chodu kancelárie a každodennej administratívy

V prípade záujmu o rozšírenie na CELÝ pracovný úväzok je možnosť kombinovať pracovný úväzok s nasledovnými oblasťami:
-grafický dizajn (návrh plagátov, diplomov, oznamov atď.), nahrávanie a úprava videa
-manažér pre záujmovo-umeleckú činnosť v oblasti hudby

-stabilná verejná inštitúcia s bohatou históriou
-možnosť osobného a profesijného rastu
-možnosť účasti na početných kultúrnych aktivitách
-stravné lístky
-flexibilný pracovný čas

Svoju žiadosť spolu so životopisom a motivačným listom zašlite poštou na adresu: Oravské kultúrne stredisko, Bysterecká ul. 1263/55, 026 01 Dolný Kubín
*a zároveň*
emailom na adresu: [email protected] s predmetom v tvare „výberové konanie – Mzdár/ka a personalista/ka – priezvisko“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Magma HCM - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Mzdový účtovník

Počet rokov praxe

3

Znalosť a schopnosť aplikácie:
1.- Zákonníka práce
2.- zákona 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme
3.- ďalších zákonov z oblasti pracovného práva, zákona o soc. zabezpečení

-presnosť pri práci s finančnými prostriedkami
-diskrétnosť pri narábaní s osobnými údajmi
-aktívna práca s PC a inými bežne používanými komunikačnými technológiami
-profesionálna a odborná komunikácia
-flexibilita, trpezlivosť
-teamový hráč
-bezúhonnosť

Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne je odborným programovým a poradenským centrom pre kultúru a vzdelávanie v regióne. Zriaďovateľom je Žilinský samosprávny kraj.
ID: 4102493  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac