Можливість для людей з України

Murársko-zámočnícke a stolárske práce na stavbe v Bratislave

ORAVA - STAV, s.r.o. - Bratislavská reštaurácia

Miesto práce
Železná studnička, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 10 EUR/hod.od 10 eur/ hodina, podľa skúseností a odbornosti pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame murársko-zámočnícke a stolárske práce na krásnej stavbe v Bratislave na Železnej studničke.

zamestnanecká strava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Naša spoločnosť pôsobí na gastronomickom trhu 20 rokov. Počas tohto obdobia sme sa pevne usadili na gastronomickom trhu hlavného mesta Bratislava – prevádzkujeme Biofarmu Príroda v Stupave, Slovak pub , Bratislavskú reštauráciu Flagship, Kláštorný pivovar a bufet na Železnej studničke. Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4809219  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.