Можливість для людей з України

Čačník/barman na Biofarme

ORAVA - STAV, s.r.o. - Bratislavská reštaurácia

Miesto práce
Biofarma PRÍRODA, Stupava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1/5/2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študentky/študentov brigádnikov na brigádu na sobota/nedeľa na pozíciu čašník/barman na našu Biofarmu v Stupave. Prevádzka je otvorená denne od 10:00 - 20:00. Hľadáme najmä študentov, ktorí si chcú privyrobiť počas víkendov, lebo máme dlhodobý stály pracovný kolektív, no Biofarma je navštevovaná práve cez víkendy, kedy potrebujeme pridať obsluhujúci personál. Prax nie je nutná, radi zaškolíme. MZDA: pracovný deň: 5,- EUR/hod netto, sobota 7 EUR/hod netto, nedeľa 9 EUR/hod netto.

Zabezpečujeme dovoz autom z Bratislavy na pracovisko.

Možnosť vyplácania mzdy po skončení víkendu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Naša spoločnosť pôsobí na gastronomickom trhu 20 rokov. Počas tohto obdobia sme sa pevne usadili na gastronomickom trhu hlavného mesta Bratislava – prevádzkujeme Biofarmu Príroda v Stupave, Slovak pub , Bratislavskú reštauráciu Flagship, Kláštorný pivovar a bufet na Železnej studničke. Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4795741  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.