Chyžná

ORAVA SKIPARK, a.s. - Kubínska hoľa

Miesto práce
Kubínska hoľa, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb a spoločných priestorov s dôrazom na čistotu, spoľahlivosť a zodpovednosť.

Priateľské a férové pracovné podmienky. Atraktívne prostredie v areály lyžiarskeho strediska.
- stravovanie v rámci hotela
- odvoz a dovoz zamestnancov
- wellness vstupy
- príplatky za prácu v noci a štátne sviatky
- finančné bonusy
(mesačné odmeny, prémie) závislé od vykonanej práce a hospodárskeho výsledku prevádzky
- 24.12. voľný deň

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup ku svojej práci, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť a ústretovosť. Očakávame, že budete mať svoju prácu rád a vážiť si ju.

Na Kubínskej holi sa nachádza lyžiarskeho stredisko Kubínska hoľa ktoré je v bezprostrednej blízkosti Hotela Green. Pýšia sa svojou atraktívnou polohou priamo na okraji lesa v objatí prírody.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.kubinska.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3248907  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 500€