Agent Call Centra

Podrobné informácie
Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
840 EUR/mesiac
+ variabilná zložka mzdy v závislosti od objemu predaja

Rozširujeme tím našich kolegov na call centre. Hľadáme dynamických a komunikatívnych ľudí, ktorí majú radi výzvy, chcú reprezentovať našu značku vo vzťahu k zákazníkom a podieľať sa na ich spokojnosti.

Táto pozícia je obsadzovaná na dobu určitú, na 1 rok, s perspektívou predĺženia kontraktu na dobu neurčitú a možnosťou stať sa našim kmeňovým zamestnancom.

Počas prvého roka budete zamestnancami personálnej spoločnosti, ktorá poskytuje spoločnosti Orange Slovensko, a.s. služby personálneho lízingu.

Čo bude náplňou Vašej práce:
  • komunikácia a pomoc zákazníkom na našej telefonickej linke 905
  • hľadanie riešení, ktoré zvýšia spokojnosť zákazníkov
  • zodpovedanie rozličných otázok týkajúcich sa faktúr či nastavených služieb
  • pomoc zákazníkom zorientovať sa v našich produktoch a navrhnúť riešenie ,,na mieru”
  • aktívne predstavovanie nových produktov a predaj našich služieb

Koho hľadáme:
  • komunikatívnych ľudí s pozitívnym prístupom k práci a schopnosťou rýchlo sa učiť
  • kolegov, ktorí zvládnu vyriešiť každý problém našich zákazníkov
  • parťákov, ktorí zapadnú do nášho veselého a priateľského tímu

Ako to u nás funguje:
Pracujeme v dvojzmennej prevádzke od 8:00 - 21:00 hod. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, preto sme k dispozícii 365 dní v roku. Spokojnosť našich kolegov je pre nás nemenej dôležitá, preto má možnosť každý zasiahnuť do tvorby svojho pracovného rozvrhu. Vďaka dvojzmennej prevádzke môžete mať voľno počas pracovného týždňa a ušetriť si dovolenku na príjemný oddych, samozrejme za víkendy a sviatky máte príplatky.

Každý nový kolega u nás prejde komplexným školením, počas ktorého ho vyškolíme v oblasti našich produktov a služieb. Školenie je rozdelené na teoretickú časť s našimi skúsenými trénermi a praktickú časť, kedy na prevádzke riešite požiadavky zákazníkov.

Našim kolegom pomáhame skĺbiť pracovný a súkromný čas možnosťou čiastočnej práce z domu.

Ako u nás vyzerá odmeňovanie:
  • k základnej zložke mzdy garantujeme 13. plat
  • okrem toho 2-krát ročne zaujímavé výkonnostné bonusy, ktoré sa odvíjajú od splnených cieľov
  • možnosť privyrobiť si aj variabilnou zložkou mzdy vďaka predaju našich produktov a služieb
  • šanca zapojiť sa do rôznych motivačných súťaží o zariadenia, darčekové poukážky alebo o zájazdy do zahraničia

Orange Benefity

Ako starostlivý zamestnávateľ máme pre našich kolegov pripravenú širokú paletu benefitov s ohľadom na ich potreby a pohodlie.

Komfort
  • plne hradený príspevok na stravovanie vo forme gastrokariet/prípadne priamo na účet (3,90 €/deň)
  • zamestnanecký telefón a paušál pre každého nášho kolegu úplne zadarmo
  • kompenzácia 8 dní PN/OČR
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Zážitok
  • každý potrebuje svoj tím - ten vieme utužiť v rámci spoločných teambuildingov a zamestnaneckej párty

Voľba
  • každý má svoje špecifické potreby a Orange to vie - dáva Vám príspevok na benefity podľa vlastného výberu. Je potom už iba na Vás, či sa rozhodnete kúpiť lístky do kina, dobrú knihu, dovolenku či letenku do obľúbenej destinácie, alebo si prispievať do doplnkového dôchodkového sporenia.

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme:
  • dobré komunikačné zručnosti
  • zákaznícku orientáciu
  • záujem o oblasť telekomunikácií
  • chuť učiť sa
  • ochotu pracovať v zmenovej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Prvý krok je Vaše rozhodnutie a klik na „chcem túto prácu“. Potom stačí už len vyplniť dotazník a pripojiť životopis.
Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.

Tešíme sa na Vaše reakcie!

Chcem túto prácu

O výberové konanie sa postaráMartina Babicová z nášho People & Culture úseku.

S vyše 2,7 mil. zákazníkov sme najväčším mobilným operátorom na Slovensku a lídrom v poskytovaní telekomunikačných služieb. V minulosti sme ako prví predstavili prelomové inovácie na trhu - mobil za korunu, nekonečné hovory, či 24-hodinovú zákaznícku linku a plánujeme v tom pokračovať.

V prvom rade sme však starostlivý, zodpovedný a ľudský zamestnávateľ, a preto hľadáme rovnakých ľudí do nášho tímu. U nás budete od prvého dňa plnohodnotnou súčasťou firmy a našej komunity. Záleží nám na spoločnosti, v ktorej pôsobíme, vnímame svoju zodpovednosť voči nej, a preto sa angažujeme vo verejnoprospešných aktivitách. Pomáhame nášmu okoliu cez Nadáciu Orange, podporujeme mimovládne organizácie a tiež aktívnych jednotlivcov. Prostredníctvom týchto aktivít sa snažíme meniť svet na lepšie miesto pre všetkých.

Záleží nám na tom, aby sa u nás každý cítil dobre. Veríme, že zamestnanie nie je len o hodnote, ktorú prinášate firme Vy, no i o tej, ktorú prináša firma Vám. Váš rozvoj je pre nás rovnako dôležitý ako pre Vás, preto Vás v ňom budeme podporovať.

Sme hrdí na to, že sme starostlivý a zodpovedný zamestnávateľ. Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala a zdieľate s nami rovnaké hodnoty, budeme sa tešiť na Váš životopis

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie