Exkluzívna príležitosť aj pre absolventa! Pridaj sa k nám na pozíciu Technical Business Analyst

Orange Business

Miesto práce
Bratislava
Základná zložka mzdy je 1600€ brutto + navýšenie podľa skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Orange Business Services hľadáme šikovného absolventa ktorý má SQL Server Management Studio v malíčku.
Ovládaš príkazy ako JOIN, INSERT INTO, DELETE FROM, UPDATE TABLES, CREATE VIEWS? Ak áno, táto pozícia je pre teba ako stvorená, všetko ostatné ťa radi naučíme a tým naštartujeme tvoju sľubnú kariéru.

Pracoval by si na našom OTC toole ktorý má vyše 1000 používateľov v rámci finance a operations a je opstavený na báze SQL. Mal by si na starosti mesačné cykly v ktorých by si nahrával dáta do toolu, pracoval na pravidelných updateoch, reportoval výsledky tvojich analýz a mnohé ďalšie úlohy ktoré by ťa challangeovali na dennej báze.
Ak ťa pozícia zaujala tak neváhaj a pošli nám tvoje CV už dnes.

- variabilné zložky mzdy (13. garantovaný plat, ročný bonus, rôzne príspevky)
- jeden týždeň dovolenky nad rámec zákona
- príspevky na zdravotnú starostlivosť
- príspevok do 3. piliera
- príspevky na kultúru, šport, vzdelávanie, wellness a iné
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- referral program
- zľavy v OC Central na rôzne produkty a služby
- Orange Employee Solution - poradenstvo, právne a finančné konzultácie pre zamestnancov a ich rodiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

SQL Management Studio
Microsoft Office
VBA výhodou
Francúzsky jazyk výhodou

Orange Business manages and integrates the complexity of international communications, freeing our customers to focus on the strategic initiatives that drive their business. Our extensive experience and knowledge in global communication solutions, together with our understanding of multinational business and local support in 166 countries and territories, ensure that our customers receive a consistent, global solution wherever they do business.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3780544  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy je 1600€ brutto + navýšenie podľa skúseností a znalostí kandidáta.