Technický pracovník prevádzky a údržby

Orac Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 6, 082 71 Lipany
Termín nástupu
Nástup možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie všetkých nevyhnutných elektrotechnických, pneumatických, hydraulických a mechanickych oprav pre úspešné podchytenie plynulého chodu prevádzky
- organizácia a realizácia inšpekčných odborných prehliadok a preventívnych prehliadok zverených zariadení podla ročného plánu a odstraňovanie zistených chýb
- odstraňovanie havarijných stavov na strojoch a zariadeniach podla nastavených priorít
- analýza príčin vzniku porúch, prevencia, predikcia, návrhy na zlepšenia
- podieľanie sa na inštalácii nových strojov a ich následnom zavadzaní do prevádzky
- vyšpecifikovanie, dopytovanie, nákup a evidencia náhradných dielov
- spravovanie pridelenej dokumentácie ( technické výkresy, schémy, návody na obsluhu atď.) s písomnou evidenciou zmien a archiváciou
- vykonávanie kontroly rozvodov vzduchu, plynu, vody, waxu, vákua
- zváranie a výroba prípravkov pre potreby výroby a pre zvýšenie bezpečnosti prace na stroji/zariadení
- plnenie pokynov nadriadených pracovníkov
- práca v dvojzmennej prevádzke
- dodržiavanie BOZP, PO a pracovného poriadku zamestnávateľa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

hrubá mesačná mzda od 800 Eur v závislosti od preukázaných schopností a vedomostí uchádzača (osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus)

Práca v zaujímavom prostredí.
Spoločnosť zabezpečuje zamestnancom stravu bez akéhokoľvek príspevku zamestnanca.
Dochádzkový bonus.
Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti
Garancia platu vždy na čas
Pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
Zvýšený príplatky za prácu nadčas, v noci, vo sviatok.
Dlhodobá práca na TPP (pracovnú zmluvu).

Hľadáme šikovného a manuálne zručného tímového hráča, ktorý:
• je schopný samostatne pracovať , má aktívny a zodpovedný prístup k práci
• má rýchlu adaptáciu na nové prostredie a zmysel pre poriadok
• má všeobecné manuálne a technicke zrucnosti
• je kreatívny, flexibilný, dôsledný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie technické/elektrotechnické/strojne
- min. 5-ročná odborná prax v oblasti údržby strojov a zariadení
- platné osvedčenie podľa § 22 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z. z. - podmienka
- platná vyhláška § 23 - výhodou
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (čítanie manuálov a schém, mailová komunikácia s dodávateľmi) - výhodou
- praktické skúsenosti s údržbou strojov a zariadení, mechanicke zručnosti
- zváračský preukaz - výhodou
- MS Office na užívateľskej úrovni
´- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita, organizovanosť
- schopnosť pracovať v tíme, iniciatíva

ORAC je ambiciózna a dynamická spoločnosť v odvetví spracovanie plastov. Predáva a vyrába výrobky pre trh orientovaný na dekoráciu interiérov ( ako sú rímsy, panelové formy, lišty, stropné ruže, ...)
Desaťročia sú inovácie, profesionalita a orientácia na zákazníka kľúčovými hodnotami Oracu.
V posledných rokoch naše nové trendy drasticky zmenili trhy v oblasti dekorácií.
Tieto výrobky predávame vo viac ako 50 krajinách po celom svete s kompletnou vlastnou predajnou organizáciou v 10 krajinách.
Okrem ozdobných dekoračných značiek Orac vyrába technické plastové komponenty pre širokú škálu priemyselných aplikácií, ako je úprava vody, vetranie, lekárske aplikácie, ...
Spoločnosť má dva výrobné závody v Európe. Jeden sa nachádza v Belgicku (Oostende), kde sa zameriavame na vstrekovanie, extrúziu a distribúciu.
Druhá továreň sa nachádza na Slovensku (Lipany), kde spracovávame polyuretán a distribuujeme do niektorých stredoeurópskych krajín.
Zamestnávame približne 160 ľudí a dosahujeme obrat približne 19 miliónov. € Vďaka rastu / expanzii a novým projektom chceme posilniť slovenskú pobočku týmito novými pracovnými pozíciami: skladník, operátor výroby, údržbár/záhradník, lakýrnik /piliar.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kpt. Nálepku 6
082 71 Lipany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Stančák
E-mail: poslať životopis
ID: 397314   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hrubá mesačná mzda od 800 Eur v závislosti od preukázaných schopností a vedomostí uchádzača (osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus)