Lakovník / pomocný pracovník

Orac Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 6, 082 71 Lipany, Prešovský kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nanášanie vodou riediteľných interiérových farieb na reklamné výrobky z plastu a MDF
- rezanie MDF alebo skracovanie plastových výrobkov obsluhou píly

- stabilná belgická rodinná firma
- spoločnosť zabezpečuje zamestnancom stravu bez akéhokoľvek príspevku zamestnanca.

- práca na dennej, rannej alebo poobedňajšej smene, podľa potreby a nutnosti
- záujemcovia o prácu môžu zasielať životopisy na mailovú adresu slovakia@oracdecor.com do 09.12.2017.
- všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a v prípade, že budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- flexibilita
- chuť pracovať
- zodpovedný prístup k práci

ORAC is an ambitious and dynamic company in the plastics processing sector. It sells and produces products for the interior decoration markets ( such as cornices, panel moulds, skirting, ceiling roses,…) as well as applications for industrial purposes.
Since decades, innovation, professionalism and customer orientation are the core values of Orac. Our new trends have changed the decorative markets drastically in the last years. We sell these products in more than 50 countries worldwide, with a complete own sales organization in 10 countries.
Next to the decorative brands, Orac produces technical plastic components for a wide range of industrial applications such as water treatment, ventilation, medical applications,…
The company has two production plants in Europe. One is located in Belgium ( Oostende ) where we focus on injection, extrusion and distribution. The other plant is located in Slovakia ( Lipany ) where we process poly-urethane, and do distribution to some central European countries.
We employ approximate 160 people and we achieve a turnover of about 19 Mio. €
Due to growth/expansion and new projects, we want to strengthen the Slovakian organization with new PAINTER for Slovakian plant.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kpt. Nálepku 6
082 71 Lipany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Stančák
E-mail: poslať životopis
ID: 3238143   Dátum zverejnenia: 9.11.2017