Skladník

Orac Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupná hodinová mzda 576 € po 3 mesiacoch 614 plus + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať príjem tovaru
- príprava tovaru na expedíciu,
- zodpovednosť za poriadok a čistotu v sklade
- zabezpečovať evidenciu prijímaného tovaru
- kontrola dodaných zásob
- bezpečná manipulácia s tovarom
- práca na VZV

Práca v zaujímavom prostredí.
Spoločnosť zabezpečuje zamestnancom stravu.
Bonus za dochádzku.
Zvýšený príplatky za prácu nadčas, v noci, vo sviatok.
Dlhodobá práca na TPP (pracovnú zmluvu).

Záujemci o prácu môžu zasielať životopisy na mailovú adresu Johnny.Jonckheere@oracdecor.com
Zaslaním Vášho životopisu zároveň súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Skúsenosti z práce v sklade sú výhodou a taktiež obsluha vysokozdvižného vozika.
Vítaná je schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku na základnej úrovni.
Ochota pracovať na zmeny a počas víkendov.

ORAC is an ambitious and dynamic company in the plastics processing sector. It sells and produces products for the interior decoration markets ( such as cornices, panel moulds, skirting, ceiling roses,…) as well as applications for industrial purposes.
Since decades, innovation, professionalism and customer orientation are the core values of Orac. Our new trends have changed the decorative markets drastically in the last years. We sell these products in more than 50 countries worldwide, with a complete own sales organization in 10 countries.
Next to the decorative brands, Orac produces technical plastic components for a wide range of industrial applications such as water treatment, ventilation, medical applications,…
The company has two production plants in Europe. One is located in Belgium ( Oostende ) where we focus on injection, extrusion and distribution. The other plant is located in Slovakia ( Lipany ) where we process poly-urethane, and do distribution to some central European countries.
We employ approximate 160 people and we achieve a turnover of about 19 Mio. €
Due to growth/expansion and new projects, we want to strengthen the Slovakian organization with new PAINTER for Slovakian plant.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kpt. Nálepku 6
082 71 Lipany
ID: 3027889   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná hodinová mzda 576 € po 3 mesiacoch 614 plus + odmeny