Obchodný zástupca pre predaj chemických produktov (veľkoobchod)

OQEMA, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac+ mesačné odmeny z obratu firmy + mesačné odmeny z obratu predajcu + 13. plat + 14. plat + každoročné prehodnocovanie základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o existujúcich zákazníkov

-aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí

-starostlivosť o zákazníkov a  prehlbovanie dobrých vzťahov s nimi

- bez regionálneho pridelenia (celá SR)

- účasť na obchodných stretnutiach, reprezentácia spoločnosti a produktov

- ochota sa neustále vzdelávať

- pozícia vyžaduje cestovanie a umožňuje aj občasnú prácu z domu

- orientácia na zákazníkov z oblasti chémia food-feed, coating a personal care

- motivačný odmeňovací systém

- firemné vozidlo, notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely

- jazykové kurzy priamo na pracovisku

- odborné vzdelávanie

- účasť na školeniach a výstavách v zahraničí

- teambuildingové akcie

-  práca príjemnom prostredí v malom kolektíve a v stabilnej spoločnosti

Ak Vás ponuka zajala, pošlite nám prosím životopis najneskôr do 22.4.2024. Uchádzačov, ktorí prejdú prvým kolom výberu na základe požadovaných kritérií, budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, potravinárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP HANA - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti,

- samostatnosť a veľmi aktívny prístup k práci

- príjemné vystupovanie

- schopnosť vyhľadávať potenciálnych zákazníkov, uzatvárať s nimi obchody

- starostlivosť o zákazníkov

- schopnosť získavať a analyzovať údaje

- výhodou znalosť z oblasti chémia food-feed, coating a personal care

- aktívny vodič

OQEMA, s.r.o. Prievidza je členom medzinárodnej skupiny OQEMA. Na Slovensku pôsobí už od roku 2002. Zaoberá sa distribúciou chemických produktov pre rôzne odvetvia priemyslu.
Veľkoobchod s chemickým tovarom

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4791236  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac