Technik vo výrobe

Optotune Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preventívna údržba zariadení
- Úzka spolupráca s výrobnou skupinou
- Vytváranie a upravovanie plánov údržby
- Neustále zlepšovanie zariadení na zabezpečenie maximálneho výkonu
- Vytváranie nápravných opatrení o všetkých incidentoch s cieľom proaktívne znížiť potenciál budúcich zlyhaní
- Podpora ostatných oddelení výroby

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť profesného rastu
Práca v kreatívnom tíme s vývojom vlastných výrobkov
Flexibilný pracovný čas
Vernostné bonusy
Zvýhodnený príspevok na stravovanie
Poukážka pri narodení dieťaťa + 1 deň dovolenky navyše
Sobáš - 1 deň dovolenky navyše
Narodeninový firemný darček
Ročné prehodnocovanie platov a každoročná odmena
Referral program
Firemné akcie (teambuildingy)
Podpora zdravia zamestnancov
Darčeky v priebehu roka (Medzinárodný deň žien, Tradičný trnavský jarmok, Mikuláš, vianoce, atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Znalosť programovania a riešenia problémov rôznych typov výrobných zariadení
- Schopnosť čítať a rozumieť technickým plánom, schémam, SOP / BOM
- Vytvoriť alebo upraviť pracovné plány tak, aby spĺňali výrobné požiadavky

Optotune je rýchlo rastúca a medzinárodne aktívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu optických komponentov založená vo Švajčiarsku v roku 2008. Od júla 2017 sme naše pôsobenie rozšírili aj na Slovensko. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Našou víziou je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov. Viac informácií nájdete na našom webe www.optotune.sk.
ID: 4088589  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac