Montážny pracovník plat 850 Eur mesačne

Optotune Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Suchovská 5, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v troj a štvorzmennej prevádzke
Montáž miniatúrnych elektronických výrobkov
Lepenie, skrutkovanie, spájkovanie, testovanie
Vizuálna kontrola
Výroba prebieha v sede – každé pracovisko je prispôsobené ergonomickým požiadavkám, tak aby bolo čo najpohodlnejšie a najefektívnejšie
Precízna práca s veľmi jemnými súčiastkami, výhodou je ak uchádzač ovláda spájkovanie

Stávate sa zamestnancom spoločnosti ( nie agentúra)
Zvýhodnený príspevok na stravovanie
Zaujímavý plat 850 Euro
Veľmi čisté, suché, tiché pracovné prostredie

Ak máte záujem pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej firme , pošlite nám svoj životopis. Vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť v spájkovaní elektroniky veľkou výhodou
- jemná motorika prstov
- všeobecná zručnosť
- precíznosť
- zodpovedný prístup k vykonávanej práci
- tímový (á) hráč (ka)
- ochota a chuť sa naučiť niečo nové

Optotune je rýchlo rastúca a medzinárodne aktívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu optických komponentov založená vo Švajčiarsku v roku 2008. Od júla 2017 sme naše pôsobenie rozšírili aj na Slovensko. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Našou víziou je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov. Viac informácií nájdete na našom webe www.optotune.sk.
ID: 4014620  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac