Production leader - vedúci výroby

Optotune Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacod 1 400,- Eur mesačne poďľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie výroby v zmenovej prevádzke
Zodpovednosť za vyrobené množstvo a kvalitu výrobkov
Riadenie tímu 15 ludí
Zaškolovanie nových pracovníkov
Evidencia výroby v SAP- systéme
Zadeľovanie jednotlivých pracovníkov na jednotlivé pozície
Zlepšovanie výrobného procesu
Komunikácia v rámci organizácie s ostanými spolupracovníkmi
Zodpovednosť za bezpečnosť pri práci

Stabilná práca v stabilnej švajciarsko slovenskej spoločnosti.
Zmluva na dobu neurčitú
Zaujímavé platové ohodnotenie
prevádzka , bez víkendov
zvýhodnené príspevky na stravovanie

Ak je výroba oblasťou , ktorá vás zaujala , a chcete pracovať v zaujímavej firme vyrábajúcej miniatúrne produkty optiky a elektroniky , pošlite nám svoj CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické ,strojárske, elektotechnické, výroba,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
SAP S/4 HANA - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Líder , plánovač,

Počet rokov praxe

3

Líder so zmyslom pre zodpovenosť , dosahovanie cieľov a technickým myslením . Schopnosť zvládať stresové situácie a riadiť tím pracovníkov.
Nutnosť ovládať Anglický jazyk , nemecký jazyk je výhodou

Optotune je rýchlo rastúca a medzinárodne aktívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu optických komponentov založená vo Švajčiarsku v roku 2008. Od júla 2017 sme naše pôsobenie rozšírili aj na Slovensko. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Našou víziou je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov. Viac informácií nájdete na našom webe www.optotune.sk.
ID: 3185755  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac