Montážny pracovník plat 760 Eur mesačne

Optotune Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
760 Euro brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž miniatúrných elektronických výrobkov
Lepenie, skrutkovanie, spájkovanie, testovanie
vizuálna kontrola
výroba prebieha v sede – každé pracovisko je prispôsobené ergonomickým požiadavkám, tak aby bolo čo najpohodlnejšie a najefektívnejšie

stávate sa zamestnancom spoločnosti ( nie agentúra)
práca v dvojzmennej prevádzke
zvýhodnený príspevok na stravovanie
zaujímavý plat 760 Euro po skúšobnej dobe
veľmi čisté, suché, tiché pracovné prostredie
možnosť získať pracovnú zmluvu na dobu neurčitú

Ak máte záujem pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej firme , pošlite nám svoj životopis. Vyhovújucich uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- jemná motorika prstov
- všeobecná zručnosť
- precíznosť
- zodpovedný prístup k vykonávanej práci
- tímový (á) hráč (ka)
- ochota a chuť sa naučiť niečo nové

Optotune je rýchlo rastúca a medzinárodne aktívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu optických komponentov založená vo Švajčiarsku v roku 2008. Od júla 2017 sme naše pôsobenie rozšírili aj na Slovensko. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Našou víziou je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov. Viac informácií nájdete na našom webe www.optotune.sk.
ID: 3185208  Dátum zverejnenia: 3.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 760 Euro brutto