Montážny pracovník plat 760 Eur mesačne

Optotune Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
760 Euro brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž miniatúrných elektronických výrobkov
Lepenie, skrutkovanie, spájkovanie, testovanie
vizuálna kontrola
výroba prebieha v sede – každé pracovisko je prispôsobené ergonomickým požiadavkám, tak aby bolo čo najpohodlnejšie a najefektívnejšie

stávate sa zamestnancom spoločnosti ( nie agentúra)
práca v dvojzmennej prevádzke
zvýhodnený príspevok na stravovanie
zaujímavý plat 760 Euro po skúšobnej dobe
veľmi čisté, suché, tiché pracovné prostredie
možnosť získať pracovnú zmluvu na dobu neurčitú

Ak máte záujem pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej firme , pošlite nám svoj životopis. Vyhovújucich uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- jemná motorika prstov
- všeobecná zručnosť
- precíznosť
- zodpovedný prístup k vykonávanej práci
- tímový (á) hráč (ka)
- ochota a chuť sa naučiť niečo nové

Optotune je rýchlo rastúca a medzinárodne aktívna spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu optiky založená v Zurichu, Švajčiarsko. Od Júla 2017 rozšílila svoje pôsobenie aj na Slovensku. Vyvíjame, vyrábame a predávame najnovšie generácie nastavitelných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Našou víziou je umožniť našim zákazníkom vytvárať inovatívne produkty dodaním unikátnych optických komponentov.
V Trnave má spoločnosť tím mladých softwérových špecialistov, elektronikov a tiež aj výrobný tím, ktorý vyrába naše vlastné výrobky.

Coburgova 84
917 02 Trnava
ID: 3185208   Dátum zverejnenia: 3.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   760 Euro brutto