Logo OPTOTEL, spol. s r.o.

Montážny pracovník optických a telekomunikačných sieti

OPTOTEL, spol. s r.o.

Miesto práce
Hradská, Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Marec
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Optotel spol s.r.o. príjme do svojho kolektívu šikovných a zručných technikov na realizáciu optických a telekomunikačných systémov, infraštruktúry a prácu v teréne.

Náplň práce:

- Montáž a inštalácia optických sietí a telekomunikačných systémov

- Testovanie a diagnostikovanie optických sietí a zariadení

- Práca s rôznym nástrojovým vybavením

- Práca v teréne

Pri práci na pozícii Technik optických sieti/ Montážny pracovník budete:

- Obsluhovať stroje a nástroje potrebné pre realizáciu projektov

- Pracovať v tíme a samostatne

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príchod na pracovisko a príprava potrebného nástrojového vybavenia

- Montáž a inštalácia optických sietí a zariadení v teréne

- Dokončenie projektu a návrat na pracovisko

- Ponúkame ti stabilnú zamestnanosť v rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti optických sietí.

- Získaj príležitosť pracovať s modernou technológiou a najnovšími nástrojmi.

- Sme tímový hráči a podporujeme spoluprácu a vzájomnú pomoc.

- Našim zamestnancom poskytujeme pravidelné benefity a rôzne zvýhodnenia.

- U nás sa nebudete nudiť, pretože každý projekt prináša nové výzvy a zaujímavé úlohy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme technika optických sietí/ montážneho pracovníka.

- Zručnosť v riešení úloh a logickom myslení sú dôležité.

- Skúsenosti so zváraním alebo zafukovaním optických káblov sú výhodou.

- Požadujeme všeobecnú zručnosť.

Spoločnosť s vyše 20-ročnou históriou zaoberajúca sa montážou optických sietí. Zákazníkom ponúkame komplexnú realizáciu lokálnych a diaľkových optických prepojení. Patria sem napr. optické trasy v oblasti telekomunikácií, energetiky, železníc, káblovej televízie a pod.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Stvrtecky
Tel.: +421903729351
E-mail: poslať životopis
ID: 4837381  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac