Reagujte bez životopisu

Oftalmológ

OPTITOM, s r.o.

OPTITOM, s.r.o. - Eva Bednárová MUDr. - Očná ambulancia, Veterná, Bardejov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 330 EUR/mesiacmožnosť osobných príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca atestovaného lekára v súkromnej očnej ambulancii.

práca v mladom, flexibilnom kolektíve, výhodná pracovná doba, zamestnanecké benefity, nadštandardné platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oftalmológia

Počet rokov praxe

4

atestácia v odbore oftalmológia, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita, chuť učiť sa a napredovať v odbore

Súkromná očná ambulancia v príjemnom prostredí historického centra mesta Bardejov, vybavená modernou vyšetrovacou technikou /vrátane OCT vyšetrenia/, už vyše 10 rokov poskytuje komplexnú liečebno - preventívnu odbornú zdravotnú starostlivosť našim klientom.
Staráme sa o váš zrak odborne a s ľudským prístupom.
ID: 3872756  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 330 EUR/mesiac