1 000 - 1 500 EUR

Stavbyvedúci - výstavba sietí

OPTISTREAM s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
- riadenie výstavby a realizácie prác na stavbe,
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby,
- koordinovanie a kontrola prác, dodávok a služieb,
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
- účasť na kontrolných dňoch,
- komunikácia so stavebným dozorom investora
- zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
- zodpovednosť za kontrolu dodržiavania kvality vykonaných prác v súlade s
projektovou dokumentáciou
- kontrola a koordinácia subdodávateľov
- zodpovednosť za fakturáciu a vedenie stavebného denníka,
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

(1000 brutto) výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností , odborných znalostí a praxe kandidáta

služobný automobil, počítač, mobilný telefón

obsadzujeme pozíciu v sídle spoločnosti v Žiline ako aj na pobočke spoločnosti v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, optické a metalické siete, informačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné a komunikačné schopnosti,
- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a
zodpovednosť,
- flexibilita, samostatnosť, lojalita
- vysoké pracovné nasadenie,
- stresová odolnosť,

Spoločnosť OPTISTREAM s.r.o., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti výstavby optických a metalických sietí ako aj pri návrhu a realizácii slaboprúdových informačných systémov a bezpečnostných riešená na Slovensku, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác oblasti budovania telekomunikačných stavieb a developerských projektov.

M. R. Štefánika
010 01 Žilina
ID: 3734541   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   (1000 brutto) výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností , odborných znalostí a praxe kandidáta