Projekt Manager - výstavba líniových telekomunikačných stavieb - Košice

OPTISTREAM SK s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 2 500 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
- riadenie výstavby a realizácie prác na stavbe,
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby,
- koordinovanie a kontrola prác, dodávok a služieb,
- kontrola kvality a množstva vykonaných prác,
- účasť na kontrolných dňoch,
- komunikácia so stavebným dozorom investora
- zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
- zodpovednosť za kontrolu dodržiavania kvality vykonaných prác v súlade s
projektovou dokumentáciou
- kontrola a koordinácia subdodávateľov
- zodpovednosť za fakturáciu a vedenie stavebného denníka,
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

služobný automobil, počítač, mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, optické a metalické siete, informačné systémy, stavebné potupy pri líniových stavbách

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné a komunikačné schopnosti,
- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a
zodpovednosť,
- flexibilita, samostatnosť, lojalita
- vysoké pracovné nasadenie,
- stresová odolnosť,

www.optistream.sk
ID: 3904190  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac